Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom feladni, tönkretesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feladni, tönkreteszem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy nagyon komoly kapcsolatomnak. Nagyon megviselt. Nem tudom Őt elengedni. 3 nap alatt nagyon sokat fogytam, és eddig is vékony voltam, holnap utcára kéne mennem, méghozzá elég messze onnan, ahol lakok, de képtelen vagyok mozdulni, enni sem ettem. Teljesen össze vagyok törve lelkileg, nem tudom mit csináljak, hogy tudnék felépülni, és elengedni. Komoly oka van annak, hogy ennyire megviselt, de egyszerűen nem tudok magamra figyelni, úgy érzem nem bírom ki, vagy tovább.
2013. nov. 21. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3 nap után ez még érthető. Járj el társaságba!
2013. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#9 Semmi dráma, vagy játszma nincs. Maximum sejtheti, hogy nagyon kivagyok, de nem zaklatom, elfogadtam.
2013. nov. 22. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!