Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roncs vagyok. Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
Ott hagytam a páromat, megcsalt.. De nem akárhogy.. Komolyan, azt hittem csak a filmekben van, alig akarom elhinni a mai napig is. Épp hazamentem munkából és látom, hogy résnyire nyitva a hálószoba, kuncogások, nyögések.. Benyitok, azt hittem ott helyben szívrohamot kapok.. A fiam, a saját fiam ott fetreng a barátnőmmel.. Ki voltam borulva, életemben nem üvöltöttem még így, mindkettőt elzavartam a házból, azóta sem beszélek egyikőjükkel sem. Hogy a fenébe lehet ebből kilábalni? (Nem, a volt párom nem az anyja a fiúnak)
2013. nov. 21. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mekkora egy némber ez a nő. De még a fiad mekkora. Komolyan, sose legyen pisztolyom...
2013. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
sanax
2013. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
az lenne a slussz poén ha terhes lenne a asszony
2013. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem ezek után nem lenne a fiam. Nemes egyszerűséggel kitagadnám!! Egy családtagnak sem kötelező mindent elnézni. Oldja meg az életét egyedül és nélkülem ezentúl. Majd ha saját magát kell eltartania nem lesz ennyi fölös ideje mással henteregni.
2013. nov. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
szaftos egy story
2013. nov. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ezzel sokat segítettél utolsó
2013. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
te is
2013. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én írtam korábban egy velősebb hozzászólást is. Te??? :)
2013. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Itt az exxel soha többé nem állnék szóba és sajnos valószinüleg a fiammal is megszakadna a kapcsolat hosszú hosszú időre mert ismerem annyira magamat, hogy ránézvén rögtön a hatalmas árulás jutna eszembe ezt pedig nem akarnám újra és újra felidézni tehát azt mondom menjen a házamból egy időre! 23 évesen már nem szorul rá a szüleire. Én is dolgoztam egyetem mellett, a párom pedig már 18 éves korától önellátó volt. Szóval egy időre biztosan magam akarnék maradni, megemészteni a dolgot. (ha egyáltalán meg lehet..) és valóban hasznos lehet kikérni egy szakember segítségét. Egyszeri alkalomról van szó, vagy esetleg viszonyuk is volt/van?
2013. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!