Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a pasim nem akarja elmondani a "világnak" hogy járunk?

Figyelt kérdés
Csak egy barátjának mondta el meg a családjának, és mivel azt mondta hogy tartsuk titokban ezért én is csak a legjobb barátnőmnek és a szüleimnek mondtam el. Amikor kijöttem tőlük akkor egy másik barátnőm is látta ahogy megcsókol, és én eljövök. Szóval aki fontos az tudja. Nem arra gondolok hogy azonnal ki a facebook-ra hogy kapcsolatban, de azért megtudhatná a többi ember mert én szeretném ha vele látnának.
2013. nov. 22. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 14??? Hogy lehet hogy barátnődnek neezel egy lányt akit nem is bírsz?? Rohadt szánalmas vagy.És igen te dicsekedni akarsz. Nem értem az ilyen embereket akik cirkuszi atrakciónak nézik a párukat.
2013. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Komolyan a retkes facebook a gondod?

Én se rakok ki semmit,mert senkinek semmi köze hozzá.Szerintem annak kell tudnia aki fontos,a többi embert meg le kell szarni.

2013. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!