Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja elmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja elmondani, hogy ki volt az akivel előttem "volt" együtt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már egy ideje együtt vagyunk, én voltam neki az első akivel lefeküdt. Volt előttem 1-2 rövid kapcsolata. 1 évvel ezelőtt volt valaki akivel úgymond valamiféle kapcsolat volt köztük. Smároltak, találkozgattak, de mint elmondta semmi más. Én meg csak kíváncsiságból megkérdeztem, hogy ki az. De nem akarja semmiképpen se elmondani, mert szerinte az teljesen lényegtelen volt. De tudja, hogy nagyon érdekel mert kíváncsi vagyok, de egyáltalán nem akarja elmondani.

Szerinte lényegtelen, viszont valamiért nagyon titkolja, de ha lényegtelen akkor miért nem tudja elmondani? Ő tudja, hogy én bármit elmondok neki. Igazából nem is az a fontos, hogy ki volt az, inkább csak azt akarom tudni, hogy képes lenne e elmondani.


2013. okt. 28. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet egyik haverod nyomult rá, csak nem akarja lebuktatni. Lesznek itt még komolyabb titkok is.
2013. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mint mondta, nem ismerem.
2013. okt. 28. 15:39
 3/17 anonim ***** válasza:

veled van a jelene


akkor mit izgat a múltja

2013. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha meg nem ismered, akkor számít, te észkombájn? Ha azt mondja, hogy Gipsz Jakab vagy Pityiri Palkó, mond neked valamit?
2013. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te tudod mennyi titok fér közétek. Minden esetre nem jó előjel.
2013. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem is azon van a hangsúly, hogy ki az, hanem azon, hogy miért nem mondja el. ENgem inkább csak az érdekel, hogy képes lenne e egy ilyen szerinte nem releváns dolgot elmondani. Tudja, hogy én bármit elmondok neki és megbeszélek ha akarja, viszont egy ilyen egyszerű dolgot nem képes elmondani.


Mint mondta azért se akarja, mert még mindig szoktak beszélgetni.

2013. okt. 28. 15:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak ismered a csávót,hiába mondta,hogy nem.
2013. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem volt senki neki előtted és kellemetlennek tartja. Hagyd szerintem ennyiben.
2013. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, mindenkinek vannak titkai és magánélete hagyd békén a hülyeségeiddel. Szerintem...
2013. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy volt előtte valakije és tudja, hogy nekem nem volt így kellemetlen meg végképp nem lenne neki.
2013. okt. 28. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!