Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kell egy nőnek kaparni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell egy nőnek kaparni a férfi után?

Figyelt kérdés

Párommal sok harcot megvivtunk! De ő szerinte ő én értem mindig kapart. Mindig is azt hittem boldog párkapcsolatban élünk vagyunk!

De konkrétan azért mert 1 munka helyünk volt. És ott nekem kötelező volt mosolyognom ezért ő régen nagyon féltékeny volt, és ő szerinte én akkor flörtölgetem mikor csak munkámat végeztem!

És már egy ideje vizsga elhasalása óta azt valja nekem kell kaparnom ő érte meg türnöm mert ezeket a dolgogat ő elviselte most akkor énis. És hogy addig nem áll velem szóba mig féltékeny vagyok. De hozzá teszem direkt azzá tesz! Én nem álhatok senkivel sem szóba de ő igen! Ez milyen ???? Mire jó ez az egész? Ez most bosszú ? hogy tudnám le fegyverezni?


2013. nov. 22. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérlek, a párod kimutatta a foga fehérjét. Ez ő. Látszik, hogy meddig tartott a beetetési időszak, amikor azt mondta mindig, amit hallani akarsz. na ezért most megfizetsz. Szerintem válts. Úgy értem, másik pasira, mert ez kuka.
2013. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De az a vicces meg bukot egy nagy vizsgán ami nagyon fontos volt, és álitolag miatam mert féltékeny voltam és össze kaptam vele...

de én ezt nagyon nem értem mire jó ez.. és egyre rosszabb

2013. nov. 22. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát. Ez a fiú érzelmileg éretlen egy párkapcsolatra. Itt egy csomó olyan érzelmi igényének a kielégítését várja Tőled, amit Te nem tudsz kielégíteni, mert semmiféle párkapcsolat nem tud kielégíteni, mert a párkapcsolatnak nem is az a funkciója!

Ez tök hülyeség, amiket elvár!

Ezt NEM LEHET!

És hiába is csinálnád meg, nem lenne tőle jobban ő!

Saját magát kellene felnevelnie, gyógyítgatnia, és csak utána érne meg párkapcsolatra.

2013. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő az mondta és vérig sértetem őt nem 1x h a munkahelyemen mosolyogtam a férfiakra ott ez volt a stender.. de ő szerinte én hozzám jártak be a vendégek.És akkor most közli hogy ő a saját ismeröseivel nem lesz bunko többé ...Csak velem tudd az lenni?!?
2013. nov. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!