Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy van barátom akivel 7 hónapja vagyunk együtt.A kapcsolat elején minden hihetetlen szuper volt ,nagyon szerelmesek voltunk.Bekerültem a baráti társaságába (kb 40) ember.A nyár folyamán rengeteg bulit átéltünk ,de ezen kívül semmi közvetlenebb ismeretség köztem és a barátai között.A családja is rendes ,a fiú pedig vicces. Kis városban lakunk és 1km-re lakunk egymástól. Mostanában hetente jó ha egyszer találkozok vele ,részemről elmúlt a nagy-nagy szerelem és ha találkozunk is nincs már közös téma és nem érzem magam jól vele. A napokban azon gondolkoztam hogy mi köt még hozzá? Arra jutottam hogy félek hogy megbántom a fiút ,és nem szeretném hogy a barátai megutáljanak. Mondhatni sajnálatból és érdekből vagyok vele (tudom hogy hatalmas szemétség). Na már most a csavar az a dologban ,hogy kb 1 hónapja képbe jött egy másik fiú ,akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk és rettentő okos. Vele még kicsit bizonytalan lenne hogy összejönnénk-e. Nem tudom megbánnám-e ha szakítok ,és a legnagyobb kérdés: hogyan szakítsak vele hogy ne bántsam meg? Mit mondjak?
2013. nov. 22. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik libanc majd segít neked.
2013. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolhatod komolyan h ha szakítasz vkivel, akkor nem bántod meg. Ilyen nincs, ebbe törődj bele.


A felnőtté válás ott kezdődik, hogy felelősséget vállalsz azért, amit teszel, a döntéseidért, akkor is, ha ez esetleg kellemetlen másnak.


Legyél kedves, és udvarias, legyél határozott, de nem durva, de ingyen nem úszol meg egy szakítást.

2013. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szakítani nem lehet anélkül h ne bántsd meg a másikat


a másik meg h ne a másik srác miatt szakíts hanem MAGAD miatt, mert ebből szokott az lenni hogy szakít az ember lány, összejön a másik kiszemelttel, aztán ha mégsem azt kapja amit vár akkor visszanyalja magát az előzőhöz, ne legyél ilyen szánalmas

2013. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!