Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lejjebb adnátok az ideáloto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lejjebb adnátok az ideálotokból, azért, hogy így több az esély a hűségre?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 12:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A hűség az egyik alappont.

Nincs ideálom, de vannak minimum követelményeim a jövendőbelivel szemben, hogy hosszútávon együtt tudjunk élni, és ebből nem adok.

2013. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Külsőleg ideálom nagyon nincs, vannak az alapok, amik nélkül szóba se állok vele (ápolt, látszon rajta, hogy nem az utcán él, ilyesmi), viszont a belsőre több hangsúlyt fektetek ilyenformán, és ott nekem is az ideáljaim között van a hűség. Szóval nem, aki nem hűséges, akiben nem tudok megbízni, azzal nem állok össze, semmiképpen sem. Szóval nem, nem adok le az ideálomból.
2013. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kár lepontozni azt a válaszomat, hogy nem a külső szabja meg, hogy valaki hűséges-e. Én is jobban nézek ki az átlagnál, sok férfi csapta/csapja a szelet, mégsem csalom meg a barátomat, mert az én értékrendemben is alap a hűség.

Aki azt hiszi, hogy a szép emberek mind csalfák, azt csak sajnálni tudom a lelki szegénysége miatt.

24/n

2013. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
A bosszantó az, hogy egyébként szép emberek szokták magukat csúnyának hinni.
2013. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem értem az összefüggéseket... hogy hogy iedeál? ha valakinek van szépség ieálja,az a szépség ideál kizárja a hűsget?
2013. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
igen szinte mindig emiatt adom lejebb hátha egy rondabb hűségesebb de úgy látom nincs összefüggés a kettő közt. aki meg akar csalni meg fog külső ide vagy oda aki meg nem az nem
2013. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
előző én is úgy gondolom a jobb külső = több lehetőség több csábítás nagyobb esélyek. pl egy focistara minden csaj mászna és sanszos hogy valamelyikük egyszer csak majd sikerrel jár. ott már nagyon rokon kell lenni minden szempontból a feleségnek vagy barátnőnek hogy ne vigye el más
2013. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
topon lenni* bocsánat
2013. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Magyarul: választanék-e olyat, aki semmilyen szempontból nem tetszik, de legalább nem csalna meg, mert a kutyának sem kell?

Nem.

2013. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ideálnak és hűsegnek egymáshoz nincs köze. A legfontosabb mindkét fél esetében az idő tényező, és a kompromisszum készség, mert te lehetsz bármilyen ideálja a pasidnak huszonévesen, ha harminc körül szülsz két gyereket és a tested úgy változik, hogy neki nem tetszik akkor ha ő olyan habitussal rendelkezik akkor te lehetsz bármit máshoz fog fordulni. És persze fordítva is igaz, ha a férfi, reggeltől estig dolgozik, fáradt , stresszes, akkor bizony nem lesz kedve mar semmihez. Ez meg a nőnek nem fog tetszeni.
2013. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!