Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen vagy megbolond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen vagy megbolondulok!?

Figyelt kérdés
A tesóm iskolájában van valaki akit egyszer láttam és most csak rá gondolok! Hogyan felejtsek? Ne mondjátok h keressek más valakit mert semmilyen "kapcsolatot" nem akarok. Sok mindent próbáltam de semmi hatása...
2013. nov. 23. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
dugd meg
2013. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2013. nov. 23. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

menj be a tesód iskolájába és derítsd ki hogy ki az.

menj oda hozzá és mondd el hogy mióta megláttad csak rá gondolsz

fő az őszinteség

2013. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. válaszolóval egyetértek. Ez lenne a legjobb, mert végre a kezedbe vennéd az ügyet és a végére járnál, hogy esetleg lehet-e közöttetek valami...
2013. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ugyan azt tudom mondani, mint a 3. válaszoló...

sok sikert! :D

16/L

2013. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Épp ez a gond...

Nem akarok semmit tőle... én felejteni szeretnék

Persze azt imádnám ha együtt lehetnék vele... de sajna ez bizonyos dolgok miatt lehetetlen...

2013. nov. 23. 16:49
 7/9 A kérdező kommentje:
És mostanában szinte minden valamire való fiúrol ő jut eszembe... NAGYON szeretnék felejteni...
2013. nov. 23. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetséges? Tán tanár???
2013. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem tanár

Csak barátnője van...

2013. nov. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!