Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját maga előtt is tagadja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját maga előtt is tagadja, hogy elmúlt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párommal három éve vagyunk együtt, egyszer (kb. két év után) már szakítottam vele, mert úgy éreztem nem az igazi a dolog. Nem sokkal rá megint összejöttünk, főleg ő "harcolta ki" (öngyilkossággal fenyegetőzés, mindennapos zokogós telefonok, stb.)... a helyzet az, hogy én érzem mennyire nincs már meg itt az a bizonyos "láng". Azonban valahányszor megemlítem, hogy talán át kellene értékelni az egészet, a reakciója makacs tagadás. Azaz szerinte minden rendben van és dúl a szerelem. Ezek szerint vagy bennem van a hiba és én vagyok érzelmileg korlátolt, vagy ő dugja a homokba a fejét (nekem speciel ez a meggyőződésem...). Véleményeket, tapasztalatokat, úgy összességében bármilyen reflexiót várok, ha akad.
2009. nov. 20. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott szerintem.Csak érzelmileg zsarol a fenyegetőzésekkel stb.Szerintem te se akarsz boldogtalanul élni mellette,felesleges.Találsz jobbat ős i talál majd magának valót,ne tedd tönkre az életed miatta!

17/L

2009. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, pontosan a mi történetünket írtad meg! 3 évig voltunk együtt (kicsit több), és 1 éve szakítani akart, és nem engedtem, és folytattuk, úgy tűnt, minden oké - erre pár hónapja újra kezdte az egészet, minden magyarázat nélkül nem beszélt velem, és akkor ÉN döntöttem úgy, h nem vagyok már köteles mindent eltűrni... És akkor vége lett. Ha nem érzed jól magad, ezt meg kell értetned vele, és ha szeret, akkor el fog engedni. Ha meg csak ragaszkodik hozzád, az rosszabb lesz neki, meg fájni fog meg minden, de akkor is el kell fogadnia! Próbáld megértetni vele! Valahogy én is túlél(t)em. (21, L)
2009. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ha szakítasz vele és neked is hiányozni fog egy idő után akkor még van értelme a kapcsolatotoknak.

Viszont ez időbe telik, lehet 1 hét,hónap vagy akár 1 év is! Ha a sors is úgy akarja ,hogy ti együtt legyetek meglásd visszakormányoz téged hozzá, ő pedig ha valóban ennyire szeret visszafogad!

A válaszom tehát : szakadjatok el mindenképp mert ennek nincs jó vége így!

Remélem ismered ezt a mondást hogy "SZERETLEK ANNYIRA HOGY ELENGEDLEK" ez az igazi szeretet!

2009. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő még nagyon szerelmes beléd és nem akarja elfgadni hogy már nem ugyanolyan a dolog mint régen.
2009. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira szerelmes lenne, nem magával lenne elfoglalva, hanem észrevenné, hogy a másik boldogtalan.
2009. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!