Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? :s

Figyelt kérdés

Kavartam egy sráccal még szeptemberbe... nagyon beleszerettem és úgy tűnt Ő is.. aztán kiderült,hogy inkább csak én,így nem lett belőle semmi,utána még találkoztunk párszor,kavartunk ismét,de ennyibe maradt miután elküldtem a fenébe. Azóta már szinte az összes létező barátja bepróbálkozott nálam. A legjobb haverja pedig az én haverom is,majdnem mindennap beszélünk telefonon és a suliba is mindig együtt vagyunk. A sráccal azóta nem találkoztam. Ma bulizni mentek,a közös barátunkat rengetegszer hívtam (megígértette velem,hogy hívnom kell) persze a srác erről nem tud semmit,odafutott egyszer a telefonhoz és beleüvöltötte,hogy "kivel beszélsz?" és egyéb hülyeségek,de erre a közös barátunk inkább kinyomta,hogy ne tudja meg én vagyok az...nem értem miért fél tőle ennyire,hiszen miután nem lett köztünk semmi még Ő ajánlgatott a haverjainak... ma 4en mentek bulizni és most meg rám írt az egyik haverja aki szintén velük van és ilyen semmiségekről beszéltünk (mi közbe ők mind a kocsmába vannak...) de olyan furán írt,eddig nem így szokott...

Azért írhatott rám mert rólam beszélgettek? Vagy csak véletlen? És a közös barátunk miért nem meri elmondani neki,hogy ilyen jóba vagyunk?



2013. nov. 23. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen jó nőnek tetszik lenni?
2013. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat filózol rajta, szerintem nem kéne. De egyébként lehet van valami, amit nem mondanak el.
2013. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az is konkrét a kocsmában ül és közbe veled írogat.

de amúgy túl reagálod az egészet.

2013. nov. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szopatni akarnak.
2013. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!