Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bosszúból visszakapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bosszúból visszakapja, miért engem hibáztat, amikor közben ok-okozat az egész?

Figyelt kérdés

a barátom nagyon szemét volt velem, nagyon hosszú időn át, soha nem változott, sem beszélgetésre, sem könyörgésre, sem arra, hogy megyek tönkre az egészbe, de én mindig reménykedtem, hogy lehetünk még boldogok, tekintve, hogy ő volt az első, aki kitart mellettem és nem hagy el, tehát hittem, hogy ez örökké mehetne, végre megállapodhatok, csak épp javításra szorulnak dolgok, mert épp nem vagyok boldog.

de amikor már végképp feladtam, szétsírtam már mindent, kikészültem, akkor felálltam és mindent visszaadtam nagyon de nagyon keményen.

erre kihoz engem hibásnak, meg elhagy, meg stb.

hiába magyarázom, hogy ok-okozat az egész, hogy az ő cselekedetei következménye minden, hogy minden belőle indult ki és miatta van ez is.


2013. nov. 23. 10:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy sajnálom.

Ha f..asz akkor el kell hagyni, a bosszú téged minősít.

2013. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
vicckosár vagy!
2013. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

ilyenen, hogy el kell hagyni, mindig azok gondolkodnak, akik nem tartanak ki a szerettük mellett tűzön vízen át.

mi nem azok voltunk!


és ezen kívül én már semmi de semmi lehetőséget nem láttam. és mai napig úgy vagyok vele, valóban megérdemelte!

2013. nov. 23. 10:59
 4/30 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem, hogy nem lehet ezt felfogni???
2013. nov. 23. 10:59
 5/30 anonim válasza:
ha nem működik valami, akkor ki kell lépni belőle, nem megbosszulni
2013. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
én azt akartam, hogy térjen észhez és igenis vegye figyelembe a másikat is.
2013. nov. 23. 11:00
 7/30 anonim ***** válasza:

Akkor alapból nem kellett volna vele összejönni, ha ilyen. Gondolom most jön a következő érzéketlen s3ggfej pasi akibe reménytelenül szerelmes leszel...

Nem utolsó sorban, most komolyan mit vártál a bosszútól, hogy magába néz és megszeppenve bocsánatot kér tőled?

2013. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
mondj konkrét példát.. mit csinált vagy nem csinált és mi volt a bosszú..
2013. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"ilyenen, hogy el kell hagyni, mindig azok gondolkodnak, akik nem tartanak ki a szerettük mellett tűzön vízen át."

Ok, akkor szenvedj csak a "szeretted" mellett életed végéig, legyél boldogtalan, tedd őt is boldogtalanná. Mert nehogy azt hidd, hogy ha valakit megváltoztatsz (tehát miattad feladja önmagát), akkor olyan hűde boldog lesz.


"szétsírtam már mindent"

Igen, ez a legcélravezetőbb (not)!

2013. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Önmagadon áltál bosszút. Egész életedben ezzel a teherrel kell élned. Megérte? Szerintem nem, mert a sors ott fogja tőled számonkérni, amikor abszolút nem számítasz rá, és legalább 3x fájdalmasabban mint egykor te tetted.
2013. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!