Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt mások is akik feleségük/barátnőjük mellett eljárnak prostihoz?

Figyelt kérdés
Rendben van a szexuális életünk. Nekem csak egy dolog hiányzik.Én azért járok, mert barátnőm nem szereti az anált. Van egy szolgáltató, akihez néha elmegyek.(3-4 havonta) Nem tud róla senki, legközelebbi barátaim sem. Barátnőm legutóbb rákérdezett, hogy ugye nem csalnám meg sose. Lehet megérezte, vagy észrevett valamit... néha rossz belegondolni... mi lenne ha kiderülne. Lehet el kéne mondani, mielőtt rájön?? Akkor viszont lehet szakítana, azt meg nem szeretném...
2013. nov. 23. 23:46
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
72%

Ez a minden titok kiderül nagy baromság. Azokról a titkokról nem is tudunk, amik nem derültek ki, ezért terjedt el ez a maszlag. Pedig nagyon sok ember visz magával ilyen titkokat a sírba.

Meg merem kockáztatni, ha egy emberre rá lennének írva a titkai és a múltja senki nem akarna senkivel ismerkedni.


Ettől függetlenül valóban nem szabadna kihasználni a barátnődet. A kényelmes, de aljas megoldást választottad.

2013. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Megpróbálom rászoktatni, hogy popsiba is engedje. Akkor le tudnék állni lehet...
2013. nov. 24. 13:48
 33/56 anonim ***** válasza:
84%

Kerdezo!

Probaltad mar, milyen az amikor feldugnak egy hatalmas f.... a seggedbe? Nem? Dugjon fel magadnak egy nagy csoves kukoricat, ha analis szexre vagysz.

2013. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
88%

(Nem olvastam végig a válaszokat, lehet írta már valaki)


"Jelenleg nem fáj neki, mert nem tudja "


Jelenleg amíg hba csúszik a dologba és AIDS-es lesz az emberke.


De 1-es válaszoló!


Biztos valahol szereted a párod.

Mit szólnál ha a betegséget meg átadnád a barátnődnek?


Titkolnád? vagy leugatnád hogy biztos megcsalt valakivel?

2013. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Gondolom gumival szexelnek...
2013. nov. 26. 15:43
 36/56 anonim ***** válasza:
92%
Undorító, leköpni való férgek vagytok mindannyian, akik azt hiszitek hogy a ti igényeitek a másik ember méltósága felett állnak. Gondolkodás nélkül lőném fejbe az összes olyan "férfit", aki meg van róla győződve hogy neki valami JÁR, és ha a barátnője nem szereti azt a dolgot, akkor természetes hogy félrekúr. Komolyan mondom, dögöljetek meg, szégyent hoztok a normális férfiakra és az ilyen okádék féreg szarok miatt veszi egy kalap alá sok nő őket, és sír hogy minden férfi szemét. Mert erre nincs mentség. Csináljátok csak jó sokszor seggbe, hogy soha ne szaporodjatok, remélem soha nem örökítitek át felbecsülhetetlen értékű génjeiteket, és nem neveltek a gyereketekből egy magatokhoz hasonló gusztustalan szar embert.
2013. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó, mivan eltörött valami benned?

A minden pasi roh adék azért van, mert a nők 99%-ának a potenciális férfik a bunkó fa szjancsik, innentől kezdve qrvára nem sajnálom őket.

2013. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 Noydra ***** válasza:

Utolsó, az utolsó előttinek igaza van.

Mindig azok ajnározzák ezt a "csak a bunkókra buknak" dolgot, akik k..va szerencsétlenek...

2013. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Tuti vannak ilyen emberek, amit én szintén nem értek.Ha nekem olyan kellene amit a párom nem tesz meg, vagy elfogadom, vagy megbeszélem vele.De sose lennék képes csak a szex miatt mással lenni még ha nem is derülne ki, de lelkiismeretem megörjítene.
2013. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
30%
Na ugyan miért kaptok a szivetekhez. Az csak szex a szerelem egészen más. Amit a szivedben érzel az a fontosabb, nem amit a farkad kiván.A kur...ával csak uzlet, mert fizetsz, utána semmi. A veszélyesebb, amikor ézelmek keverednek ...a félrejáráshoz...
2013. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!