Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a a kapcsolatnak vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a a kapcsolatnak vége?

Figyelt kérdés
Találtam a barátnőm laptoján régi, meztelen képeket meg nagyon szexis képeket róla amit az exe csinált 4 évé... plusz rá adásnak egy videot ahol dugnak. Bezzeg nekem sosem öltözött így fel... Csak az a baj hogy most úgy tekintek rá mint egy olcsó k...-ra.Nem tudom micsináljak
2013. nov. 24. 20:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

barom vagy, igen.

Szerinted a barátnőd most potyogott az égből az öledbe,és nem élt, mielőtt ti jártatok?

2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, adj esélyt neki, hogy találjon egy értelmes fiút.
2013. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
24 vagyok.Ő 22
2013. nov. 24. 21:13
 14/31 A kérdező kommentje:
De minek tárolja ezt?
2013. nov. 24. 21:13
 15/31 anonim ***** válasza:
Emlék. Vagy csak szimplán elfeledkezett róla. De ez mégis miért ennyire érdekes? Ráadásul már nem vagytok gyerekek. Annyi idős vagyok mint a barátnőd, de ha az én barátom hánytorgatná fel a régi dolgaimat páros lábbal rugnám ki.
2013. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Mert szerintem egy erkölcsös lány, nem engedi hogy felvegyék videora mikor dugják...
2013. nov. 24. 21:20
 17/31 anonim ***** válasza:

Hát most már tudod, hogy nem az. Paff. Vagy elfogadod így, vagy nem. Szíved joga mindkettő. Én nem tudnék eztán úgy tekinteni rá. Ez simán nem olyasmi, amit az ember párjának látnia kell. De van aki talán ezt is tolerálná.

Ne értsétek félre: oké, volt neki más. De más, ha képeket és VIDEÓT tárol arról, ahogy döngetik. Ez biztosan nagyon felzaklatna.

2013. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Rólam is készültek régebbi ilyen képek, megtartottam mert ez egy emlék. Attól még, hogy vége van, ez is én vagyok. Ez olyan, minta ő kiakadna mert megtartottad a régi képeket az exeiről. Nem jelent semmit. Még mindig nem értem a felháborodás okát, de ha nem tudod így elfogadni, akkor ne maradj vele, egyikőtöknek sem tenne jót. Erkölcsös pedig attól még lehet, hogy videóra vette.
2013. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Valójában utolsó, nem. Ez kimeríti az erkölcstelenség fogalmat eléggé.
2013. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Engem is felzaklatott. És nem tudom mi lesz...De elteszem emlékbe az tuti.
2013. nov. 24. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!