Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a a kapcsolatnak vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a a kapcsolatnak vége?

Figyelt kérdés
Találtam a barátnőm laptoján régi, meztelen képeket meg nagyon szexis képeket róla amit az exe csinált 4 évé... plusz rá adásnak egy videot ahol dugnak. Bezzeg nekem sosem öltözött így fel... Csak az a baj hogy most úgy tekintek rá mint egy olcsó k...-ra.Nem tudom micsináljak
2013. nov. 24. 20:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezünk erkölcsösségnek?
2013. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Például egy erkölcsös nő szerintem sosem engedné, hogy ilyen képek/videók készüljenek róla és végképp nem tárolná évekkel az után, hogy az illető pasassal már rég szakított.

Megvan a véleményem az ilyen nőkről...

2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Én szerettem ilyeneket csinálni, izgatott. De ettől eltekintve nem vagyok sem könyyűvérű sem erkölcstelen. Két fiúval voltam eddig, mindkettő komoly kapcsolat volt, 22 vagyok. Nem is viselkedtem soha r..ancosan. Ezért is döbbent meg kicsit, hogy miért baj, ha valaki kicsit perverzebb a kapcsolatban mint az átlag. Egy kapcsolatban mindent szabad, ha mindkét fél ínyére való a dolog. Ha fadarab lenne az ágyban, akkor meg az lenne a probléma. Másrészt, ez még midnig a múlt. Az nem befolyásolja a jelent.
2013. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#23


Valóban?

Képzeld magad kicsit a másik helyébe. Segítségképp felvázolok egy szituációt neked, próbáld meg elképzelni!


Íme:

Otthon vagy egyedül. A párod otthon hagyta a laptopját, nem kapcsolta ki, be is van jelentkezve. Te odamész használni, mert meg akarsz valamit nézni a neten. Felnyitod a noti fedelét és az asztalon meglátsz egy könyvtárat. Belenézel. És tele van képekkel meg videókkal arról, ahogy a pasid az exét vagy ki tudja kit dönget mindenféle pózokban, amit csak el tudsz képzelni.


Most állj meg egy apró pillanatra és próbáld ÁTÉREZNI!


TE mit éreznél? Talán féltékeny lennél? Érthető, hiszen MÁSSAL LÁTOD. Még ha a múlt is. Tudnál ezek után ugyan úgy tekinteni rá talán? Vagy minden együttlétkor beugrana amit láttál?

2013. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon rosszul esne. De nem ilyen végletesen, hogy szakításon gondolkodnék, ha minden rendben egyébként. A lány is hibás abban, hogy ezeket a fájlokat nem titkosította. Én másik adathordozón is tárolom őket. Másrészt meg nem a lány rakta a fiú orra alá, hogy nézd szívem itt egy régi videó, és abban is biztos vagyok, hogy nem az asztalon fityegett az a mappa. Miért kutakodott a barátja?

De mindenttől eltekintve, nem tudom elitélni a lányt és erköcstelen libának kikiáltani.

2013. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hát valaki lehet erkölcsös, mert az hogy a saját párjával, kettesben mit csinálnak az az ő dolguk. Nem csal meg vele senkit. Ha felveszik a saját örömükre az mért erkölcstelen? A k*rv*lás, a megcsalás az az. A vidi se annyira átlagos dolog, de attól még nem ítélnék el senkit, hogy a saját párjával ketten mit tesznek meg.


Nem lehet azért k*rv* mert már lefeküdt mással is. Akkor keress egy szűz csajt.


Bezzeg neked sose öltözött így fel ... Ahaaa, szóval te is szeretnéd :P Szóval nagyon nem az a baj, hogy ilyet csinált már, az a baj hogy veled nem. Most l*ty*nak tartod, de az az igazi bajod, hogy nem a te l*ty*d. :)

De megváltozott és visszafogottabb lett. Az a kapcsolata meg lehet még az új dolgok kipróbálásáról szólt. Többször már nem tenne olyat.


A videó emlék, de ha ilyet találnék párom gépén engem is szörnyen zavarna. Belegondolva nekem is vannak még exes képeim valahol, de csak azért mert eszembe se volt megkeresgetni őket és törölni. Egyszerűen nem foglalkozok vele, és nem azért nem törlöm mert nézegetem őket. Majd ha rendezem a nagy katyvaszt ami ott van, törölve lesznek.


Akik meg ilyen nekik extrém dolgot csinálnak... szeretnének emlékezni rá hogy ő olyan is volt. Sose lesz már olyan csinos mint régen. Ha anyuka lesz még azért is megszólják majd ha barátnőkkel elmegy meginni valamit.

A videó meg emlék a fiatalságáról mondjuk, engem is zavarna az ilyen de... beszéld meg vele. Semmiképp se bántsd meg miatta. De az exek képeit azért törölje. :)

2013. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Sajnos minden exes képe meg van, nem értem minek...Én se tartogatom meg nézegetem az exeimel közös képeket...Rá kérdeztem a videora először tagadta de bevallotta hogy naiv volt akkoriban meg csinált hülyeségeket, és őt is zavarja hogy van róla ilyen.De nekem azóta is az van a szemem előtt és nem tudok hozzá érni már úgy... Valamelyest meg undorodtam tőle.
2013. nov. 26. 15:44
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom :), de ha Te is voltál már mással, akkor ez álszentség. Ő is undorodjon Tőled mert már lefeküdtél mással?

Próbálj logikusan gondolkodni, és felejtsd el mit tett a múltban és legalább nem kell félned attól, hogy a későbbiekben akar kipróbálni dolgokat mert még nem élt. Már élt, rájött milyen az ilyen..., nem fog később kapuzárási pánikot kapni. :D

2013. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Igazából csak rossz volt látni ahogy mással... ennyi az egész. Más rá gondolni meg látni. Nem akarom hogy ez tönkre tegye a kapcsolatunk... Igyekszem elfeledni.
2013. nov. 26. 18:02
 30/31 anonim ***** válasza:

Remélem sikerül. :)

De kérd meg rá, hogy törölje ezeket a dolgokat, mert Neked ez nagyon fontos. Te ilyen vagy, és Téged zavar és ha tudod hogy AZOK a dolgok ott vannak a gépén... másra nem is tudsz gondolni, nem tehetsz róla.

Törölje és kész, nem nagy kérés és nem nagy dolog azért akit szeret.

És majd az együtt töltött boldog idők elfeledtetik az egészet, még friss a dolog, de majd nem fog zavarni. :)

2013. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!