Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett társadalmi elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett társadalmi elvárás, hogy legyen mindenkinek valakije?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már 20 éves, de sok mindenkitől hallom, hogy van valakim? Miért nincs? Akkor kiszemelt?

Azt sem tudom kínomban, hogy mit válaszoljak az ilyen kérdésekre. Nekem nem kell barátnő. Tökéletesen ki tudom magam elégíteni, a nők másra amúgy sem jók. Nem is értem miért van túlhype-olva ez a társkeresési téma.


2013. okt. 30. 16:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
csá slowpoke
2013. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

le wild slowpoke appears


le le le

2013. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Magyarul pls.
2013. okt. 30. 16:24
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Talán azért, mert belénk van kódolva az, hogy utódot csináljunk és, hogy ne haljon ki az emberiség :) És ehhez kell egy nő, aki jobb esetben a párunk.Az, hogy te nem becsülöd meg őket, az a te saját problémád, de ugyan ennyi megbecsülést várjál el tőlük/bármilyen más embertől, mint amennyit adsz.Valószínűleg ők sem tartanak téged jónak semmi másra.
2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Meg egy kis észrevétel. "túlhype-olva" <-----> "Magyarul pls." Kicsit ellentmondásos, nem?:)
2013. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

mert így nincs értéked a társadalom számára


ez alól kivétel ha felfedezel valamit vagy életeket mentesz

2013. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem lett társadalmi elvárás. példaként pedig a szingli életmódot állítja be a média. de mivel az emberi faj létezésének alapja a férfi-nő kapcsolat, ezért a normális emberek ezt tartják normálisnak.
2013. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy megbecsülni valakit? Már bocs, de mit kellene rajtam vagy egy másik emberen megbecsülni? Egy drága autót/telefont etc... amit meg kell becsülni. Nem ismered a szavak jelentését.
2013. okt. 30. 16:26
 9/21 anonim ***** válasza:

idővel rájössz...majd szerintem te is érezni fogd azt, amikor már fog kelleni egy kiba--ott lány.


addig meg senkinek semmi köze ahhoz, hogy te miért nem csajozol.

2013. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

=!


Sorry, de 7 milliárdan vagyunk ezen a kikúrt sárbolygón. Ne gyere már a fajfenntartással, mert kiröhöglek!

2013. okt. 30. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!