Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Ribancság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Ribancság ez? Mit tegyek h. ne kivánjam már?

Figyelt kérdés
Van egy srác már két éve oda vagyok érte régebben kevertünkXDXD...De konkrétan nem volt aktus.Azota meg romlott a viszonyunk,csunyán alázott 1 évig..Mert ragaszkodtam ö nem akarta,ezért.De még mindig elmondhatatlanul kivánom.Egyszer küldtem neki egy lényegre törö smst h. jo lenne vele sexelni-csak durva szavakkal)Ő erre azt mondta h. ugy viselkedek mint egy k...Meg h. nem nnéz annak de nézhetne.SENKIvel nem voltam még ilyen gátlástalan és örült mint vele szemben.2 évig szerettem.(De mind végig tudta mit akarok töle..csak nem élt vele.:(Még mai napig örülten kivánom de ö rám se hederit már nem hiv fel sose:(:(
2008. júl. 10. 23:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
hat en annyit tudok mondani hozza hogy a sracok neha megijjednek a csajoktol ha igy rajuktornek ,szerintem vard ki azt a pillanattot amikor el van szontyolodva es o is orulten vagyik a szexre meglatod akkor nem fog visszautasitani ;);) ez tutttti
2008. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
95%
Egy tipp ami bevállik nőknél is pasiknál is!!!Csinálj úgy mintha nem érdekelne és semmi sem történt,tudom nem egyszerű de higy nekem és bevállik,hacsak nem vagy a srácnak unszinpatikus!A nőknek firfiaknak mindig ugyanaz kell az elérhetetlen,de az bolondulásig kell neki!én is hasonlóan jártam egy lánnyal aztán megcsináltam azt hogy nem érdekelt és bejött minden még több is mint kellett volna:Dsok sikert hozzá!
2008. júl. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
ezt a véleményt, amit a történtek után alkotott rólad, ezt nem mossa le rólad az isten se. Tudod, a pasik általában azért vannak oda, emiért küzdeniük kell, azt nem szeretjük, ami csak hipp-hopp az ölünkbe hullik.
2008. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van olyan pasi akinek ez kell de ezek szerint nem neki.Minnél jobban akarod annál jobban nem jön össze.A pasik mindig az elérhetetlent akarják meghódítani.Én is voltam már így,hogy nagyon akartam v.kit és látta rajtam,kihasznált és nem kellettem.Később mikor már ő nem kellett akkor ő kapart utánnam.Sok ilyen volt.

Azt tudom tanácsolni,hogy ezt az oldaladat egy pasinak se mutasd az elején és most ha lehet kívánj mást.A pasinak meg üzenj,hogy sajnálod,nem kellett volna így viselkedned,már elmúlt és hagyd békén ne tarts vele kapcsolatot egy ideig.Legyen annyi önbecsülésed,mert így egy pasi sem fog tisztelni. :-)

2008. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
20 éves vagy? Ez az írás meg a rövidítések meg stb.Lehetsz vagy 14-15.Ha tényleg 20 vagy meg elég szánalmas.
2008. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
neked meg nagy a szád
2008. júl. 11. 13:07
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én is csak azt tudom neked mondani, hogy várj. Valószínű, hogy ezzel az sms-sel most mindent elrontottál. De még azért nincs minden veszve. Szükség lesz a türelmedre. Én 2 évvel ezelőtt voltam rákattanva egy srácra (most vagyok 21), de én nem csk szexelni akartam vele, hanem kapcsoltatot. Írtam neki sms-eket, de ő csak annyit válaszolt "a türelem rózsát terem".

Én is csak ezt tudom neked mondani, nekem nem kellett sokat várni, 2-3 hetet.

Sok sikert!

2008. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz vagy! Komolyan. Kiadod magad 20-nak, közbe meg így nyomulsz egy pasira... szerinted ez kinek jön be? :S Nem kéne olyan szekér után futni, ami nem vesz fel.
2008. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni,amit az előttem szóló(k).Tudod lehet,hogy egy srác(úgylátszik ez a konkrét fiú nem)él avval a lehetőséggel,ha egy lány csak úgy felkínálja magát tálcán,és neharagudj,de szerintem elvágtad magad nála.Szerintem ő egy komoly lányra vágyik,mint minden férfi,az ilyen lányok max. 1-2 dugásra jók,vagy szeretőként,mert ki lehet őket használni.Szerintem kicsit próbálj megváltozni és visszavenni...és azthiszem itt bukott el minden: "csunyán alázott 1 évig..Mert ragaszkodtam ö nem akarta,ezért."
2008. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

az írásod alapján 1 16véves szűzkurvának néztelek...

ha ennyi idősen itt tartasz, akkor ne csodálkozz, ha ezt kapod...

2008. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!