Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesség vagy nem? Baj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy nem? Baj van Segítség! Fontos! Többi lent!

Figyelt kérdés

Szia! Szóval kifejteném mi is a helyzet. Én egy 18 éves fiú vagyok a barátnőm 16 éves. Még tavasszal jöttünk össze és ugye mivel ő még "kicsi" bár én sem vagyok nagyobb csak a szex terén értettem így óvatosak vagyunk. Tehát még most is csak petting, egymás kényeztetése. Viszont őszi szünetbe elmentem náluk 4 napra és akkor is csak pettingeltünk de lehet nem voltunk elég óvatosak mert azóta nem jön meg a barátnőmnek kb 1 hónapja. Lehet miközbe a csiklóját piszkáltam olyan lett volna a kezem. Nemtudom. Őszintén. Kétségbe vagyok esve! Olvastam a neten, hogy ha szűz a lány (mivel ő az) akkor is teherbe lehet esni. Figyelem: Még nem ujjaztam meg tehát extra szűz. Szóval csak csiklós orgazmus van semmi más. Be még nem raktam neki. Értitek a lényeget. És a barátnőm tök nyugodt (ebből látszik, hogy még gyerek) én pedig kétségbe vagyok esve. Mondtam a legjobb barátnőinek, hogy beszéljenek már a fejével de sajnos ők is ugyanolyan gyerekesek. Nem értették meg ugyanazt mondták mint a barátnőm. De ezt persze az idősebb haverjaimnak is mondtam meg a lány barátaimnak (ők is idősebbek) és mind mondta, hogy ezt komolyan kell venni, hogy még időben el lehessen vetetni. Viszont kiderült, hogy túl gyerekes. A mának él. Nem foglalkozik mi lesz ha mégis terhes. 3 hétig veszekedtem vele, hogy csináljon egy terhességi tesztet ám azt reggel az első pisilésnél kell de ő délután csinálta a 2.-nál (negatív lett) és szerintem az nem jó már akkor. Mivel ugye 2. pisije volt. De már egy 2. terhességi tesztre nem tudtam rávenni mert annyit mondott, hogy "akkor mehetsz a teszteddel együtt" persze tudom hogy ezt idegességébe mondta mert ismerem. Végig idegeskedem az egész hónapot. A szüleimnek nem merem mondani ezt az egészet. Viszont megbeszéltem a barátnőmmel, hogy az anyjának mondja el. Mivel megértő. Elmondta neki. Mindent. De ő is ugyanezt beszélte mint a barátnőm. "nincsen semmi baj". De az anyja azt mondta, hogy majd elviszi egy normális orvoshoz kivizsgálni de kitudja mikor? Azt mondta téli szünetbe akarja. De az már túl késő! Én megmondtam neki. Neki se lenne jó, és nekem se lenne jó, hogy ha a decembert is végigidegeskedném, gyomorgörccsel aludnék el. Mit tegyek ebben a helyzetben? Kinek mondjam? Ha mégis terhes mit tegyek? Mennyibe kerül egy abortusz? Van-e a terhességnek valami előjele az 1. hónapba? Mit tegyek segítsetek.

Utóirat: Tudom, hogy felelőtlen vagyok 18 évesen ezt magam is tudom. Szóval nagyon szépen kérlek titeket az ilyen hozzászólásokat hagyjátok ki! :) :|



2013. nov. 25. 19:12
1 2 3
 21/24 errre ***** válasza:

Azt sem hiszem el,hogy telefonon nem lehet elérni egy nőgyógyászt!

Már rég felhívhattad volna az irkálásod helyett.

Vagy hívjuk fel mi?

2013. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem Erre! Mindent a barátnőm beleegyezésével akarok tenni, csinálni.
2013. nov. 25. 20:34
 23/24 anonim ***** válasza:

De morci "erre" valaki! :D


Képzeld a mi családunk normális, nem kellett ilyen kínos pillanatokat átélnem, minket úgy neveltek, hogy tanuljak a suliban. Nekem elég volt az is. Még nincs gyerekem, és nem is akarok 5-10 évig, mert nincs meg a megfelelő háttér.

A kérdező, -ha könyvből nem, majd- megtanulja tapasztalatból, hogy ge#ic kézzel nem ujjazunk. :D


Van amit pénzért nem lehet megvenni. :D

2013. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék még továbbtanulni szóval ezért nem is akarok gyereket mert még nekem sincs meg a megfelelő háttér. Gyerek mellet meg már úgyis el kell menni valami alacsony fizetésű helyre dolgozni. Gyerek mellett nagyon nehéz tanulni. És én még szeretnék. Sokáig.
2013. nov. 25. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!