Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elképzelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés

Sok jelentkező volt már de egytől egyig mindig visszautasítottam, valahogy elvagyok egyedül. Nem tudok ragaszkodni senkihez. A fiukkal elvagyok dumálok velük stb., de nekem ennyi elég is.

Egy fiú volt aki nagyon tetszett/tetszik, de vele nem jött össze...

Nyáron kipróbáltam, összejöttem egy sráccal, másfél hónapot voltunk "együtt", abból egy hónapom azzal a gyomorgörccsel telt, hogy hogyan szakíthatnék vele fájdalommentesen, és azzal az egyetlen okkal, hogy már akkor sem voltam beleesve, mikor összejöttünk.


Miért van ez? Valaki van még így? 17L


2013. nov. 25. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért: "Egy fiú volt aki nagyon tetszett/tetszik, de vele nem jött össze..."
2013. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, egy éve. : )

Csak aztán jött valaki.: )

2013. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt félsz valamitől, ezért hárítasz.
2013. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!