Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire gyakori a visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori a visszahúzódóbb lányoknál?

Figyelt kérdés

Adott volt volt bnőm egy nagyon aranyos kedves de csendes visszahúzódó lány nem volt sok barátja aza tipikus elvegyült a tömegben ember azaz senki nem vette észre. Nagyon szerettük egymást nagyon jó kapcsolat volt egy nagyon aranyos kedves csodás lány volt mind a ketten nagyon szerettük egymást, majd elment egyetemre aztán mint egy vulkán kitört. Engem dobott 1 hónap alatt bulizik iszik. Már új csávója van lassan engem pedig kihasznál játssza az eszemet folyamatosan összetöri a szívemet. Így véget vetettem a barátságunknak mert ha nem is szándékosan de csomószor orrom alá dörgölte, hogy a csávóval akivel össze fog jönni most ez történt meg megy vele filmezni megi lyenek, közben meg velem még csókolózott mikor találkoztunk.


De tényleg egy haláli jó nagyon kedves lány volt akinek én voltam az első komoly kapcsolata majd jött az egyetem és ez lett.


Hát én majd bele döglöttem nem értem, hogy tud valaki ilyen durva 360 fokos fordulatot venni. Hogy bízzak ezentúl a jövőbeli kapcsolatokban? Ott is majd az lesz mennyire szeretjük egymást meg így meg úgy csodás a kapcsolat majd aztán más is kidob engem.



2013. nov. 25. 23:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó jó értem én ezt de ez akkor is annyira rossz. 2 hónapig keserítette meg az életem lehet nem szándékosan de számtalanszor adta meg nekem a reményt, hogy hátha lesz valami aztán 1-2 nap múlva megint semmi. Akit én szerettem azzal szakítás után se csinálnék soha ilyen undorítóságot.
2013. nov. 26. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!