Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy ez a korkülönbség? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy ez a korkülönbség? Mit gondoltok? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

én 19 éves lány vagyok, ő 34 éves férfi

komoly gondolkodású lány vagyok, érettebb a korosztályomnál

gondot jelenthet ez a 15 év?

nem vagyunk még együtt, de alakulgat a dolog.

mit gondoltok, sok ez a korkülönbség? mik a jó és a rossz oldalai?

mi a véleményetek ha csak úgy halljátok, hogy 15 év korkülönbség van egy pár tagjai között?


2013. nov. 26. 00:08
1 2
 11/17 DreamWeaver ***** válasza:
A 15 év így kimondva sokkal keményebben hangzik, mint az, hogy Te 19 vagy, ő meg 34. Megszámlálhatatlan ilyen kapcsolat van. Semmi elítélnivaló nincsen benne. A harmincas pasikról alkotott sztereotípiákkal ellentétben egy 34 éves férfi még lehet felkészületlen a megállapodásra, ahogy Te is lehetsz érettebb a korodnál. De számos nő nálánál 5 évvel fiatalabb pasit választ. Az nem elítélendő? Az azonos életkorúak közti egyetértésre sincsen semmi garancia. Ne a korkülönbséget nézzétek, hanem azt, hogy jól érzitek-e magatokat egymás társaságában, és hogy a közeljövőtökről alkotott képetek hasonló, vagy egyezik-e. Ha igen, akkor hajrá. Legyetek nagyon boldogok! :)
2013. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem:)Nálunk 30 év van semmi rossz oldala nincs,sokkal jobb egy idősebb férfivel járni
2013. nov. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 24 éves nő vagyok a párom pedig 39 éves. Soha semmi gondot nem okozott a korkülönbség nálunk! Észre se vehető szinte. Abban az esetben fogj bele viszont egy ilyen kapcsolatba, ha teljesen komolyan gondolod, mert ilyen korban már az elköteleződés kerül szóba a férfiaknál. Ha úgy érzed még élned kell, semmi esetre se vágj bele ilyen kapcsolatba. Én lehorgonyoztam és teljesen megfelelő nekem ilyen korkülönbséggel is a párom. Ezt neked kell mérlegelned. Ha akarsz erről beszélgetni nyugodtan írj üzenetet.
2013. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Párom 49 éves volt mikor megismertem ő volt már nős azt mondta többet nem akar szóval nem minden férfi akarja elkötelezni magát ez ne tartson vissza:)


utolsó előtti voltam

2013. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én most 27 éves vagyok a férjem 40éves, 4 éve vagyunk házasok 7 éve vagyunk együtt és van egy 14 hónapos kisfiunk! Minden nap hálát adok Istennek hogy találkoztam vele!
2013. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Lehet, már össze is jöttetek :)

De azért leírom a saját esetemet.. én 19 évesen két 31 éves pasival is jártam. Az egyik gyereknek nézett, nem tudott rám partnerként tekinteni, kicsit úgy viselkedett, mintha a húga lennék, akivel mellesleg szexuális kapcsolatot is folytat. Szóval felismerve az egyenlőtlen viszonyokat, mivel nincs apa komplexusom és nem akartam egy harmadik szülőt (kettő is bőven sok), így viszonylag gyorsan búcsút intettünk egymásnak.

A másik srác meg az elköteleződős típus volt, akit említettek már az előttem szólók fentebb. Ő a feleségét kereste, holtomiglan, holtodiglan... én meg nem a férjemet kerestem (bár utólag rájöttem, hogy ez az "élni akarok még" szöveg egy hatalmas nagy baromság) és hogy egyébként ő egy potenciális nagy ő lehetett volna, de végül is mindegy...

Egy szó mint száz, az a kérdés, hogy ő felnőttnek tart-e téged és hogy te pár év után összeházasodnál-e vele, ha úgy hozza az élet...

Na ennyi :) írj, ha erre jársz, hogy mi újság... összejöttetek-e.

2014. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem jöttünk össze, még mindig ugyanúgy a levegőben van a dolog, mint anno... most jelenleg tojok a fejére, és ő is az enyémre. ha keresem őt jót beszélgetünk, ha nem akkor nem keres. az őrületbe tud kergetni sokszor. de miután megismerkedtünk, nem is nagyon találkoztunk, 3x futottunk össze a városban véletlenül de csak egy szia-szia volt, aztán pedig egyszer jött szembe kocsival, majd' kiesett az autóból, úgy integetett. de nem lesz már ebből semmi sem szerintem :) egy kedves ismerős.. :)
2014. márc. 9. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!