Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baj, hogy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, hogy idősebb vagyok a barátomnál?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 18 és fél éves. Minden barátnőm kiröhög, amiért összejöttem vele, anyám pedig azt mondta, amikor először találkozott a barátommal, hogy "ne aggódj, majd elmúlik ez is, mint a kanyaró". Totál nem vesz senki komolyan, senki nem örül annak, hogy boldogok vagyunk és szerelmesek. Csak én nem érzékelem, hogy mi a probléma ezzel a korkülönbséggel vagy inkább a környezetemmel van baj?
2013. nov. 26. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9-es Acid Rain kommentjéhez, amit linkelt: miért gondolod, hogy a te barátod értékesebb és érdekesebb, mint amiott az egyik ommentelő, aki csak megkérdezte, hogy 22 évesen 19 éves barátod van? Akik boldog kapcsolatban élnek, elfelejtik ám azt sokszor, hogy milyen azoknak a mindennapjai, akiknek nincs kihez szólniuk, odabújniuk. Akaratlanul is sok kapcsolatban élő ember elszáll magától...
2013. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert alapból annyi lekicsinylés, kötekedés és ítélkezés volt benne, amennyit csak meg lehet ejteni interneten keresztül csupán írott karakterekkel. És még ki is derült a vita során, hogy teljesen jól ráéreztem. :)
2013. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Megpróbálom akkor figyelmen kívül hagyni ezeket a reakciókat.

Acid Rain, a vitát pedig végig sem bírtam olvasni annyira feldühített. Nem tudom hogy egyesek mit képzelnek......

2013. nov. 26. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Szard már le mit gondolnak mások. Akik meg kiröhögnek úgy mint "barátnők" azok nem a barátnőid, csak irigykednek mert boldog vagy és kész.


Az én "barátnőim" is szépen lassan lemorzsolódtak amikor férjhez mentem...egyik sem házas még. Utána már nem foglalkoztak velem, nem hívtak találkozni. Beszerveztek egy másik lányt, akinek csak vőlegénye van.... az ilyenek nem barátok!!!!


Én is idősebb vagyok a férjemnél egyébként. 24 éves voltam amikor összejöttünk, ő 21. Sőt mi több:) Mivel 3 év és 5 hónap van köztünk, ő még nem töltötte be a 21et akkor amikor összejöttünk, csak másfél hónappal később.


Ha ti boldogok vagytok, szeretitek egymást, akkor CSAK EZ SZÁMÍT!!!!


:)


27/N

2013. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!