Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire befolyásoló tényező, ha egy férfi még a szüleinél lakik? Mennyire számít ez fekete pontnak, amikor ismerkedtek vele?

Figyelt kérdés
És tegyük fel, hogy már nem fiatal az illető.

2013. nov. 27. 10:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Akkor el kell húznom albiba... még ha valami koszos luk, akkor is többre fognak tartani a nők.

Vagy még ezek szerint mondhatom azt is, hogy gyűjtöm a pénzt. Nyilván rajtam kívül senki nem tudja mennyi van a számlámon...Oo Szóval becsajozni elég lesz ennyi kamu is.

Aztán ha kiderül, nyilván kidob a p!csába, de legalább volt egy csajom.

2013. nov. 27. 11:39
 12/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, te borzalmas primitíven gondolkozol. Nem csoda, hogy nincs nőd. Ha így folytatod nem is lesz. Bocsi
2013. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Nagyban függ a körülményektől.

Amikor megismertem a jelenlegi barátomat, akkor még anyukájával lakott, 34 évesen. Ez sokaknál kiverné a biztosítékot... De ha azt nézzük, teljesen feleslegesen tartottak volna fönt 2 külön lakást, csak azért, hogy mindketten egyedül legyenek.

A barátom ennek ellenére mindent magának csinált pl. nem okozott gondot neki, hogy kimossa a cuccait, meg megfőzze magának a kajáját. Ez a mai napig így van (már együtt lakunk), nem kell a szájába adnom semmit, tökéletes felnőttként funkcionál.

Ha valaki emiatt nézte volna le, hogy még "anyucival" lakik, annak én mondtam volna el a véleményemet

2013. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Lehetnek komoly okok, pl. beteg szülő, aki gondozásra szorul, vagy nehezen helyrehozható, nagyon rossz anyagi helyzet. De legalább törekedjen az önállóságra, pláne, ha már úgy dönt, hogy komoly kapcsolatot szeretne. Az nagyon nagy fekete pont, ha az az igazi indok, hogy nem akar elszakadni az anyukájától, nem önellátó, szóval tipikus anyuci pici fia.
2013. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kénytelen vagyok primitíven gondolkodni, ha azt veszem figyelembe, hogy mivel lehet ma érvényesülni.

Eddig mindig mindent túlgondoltam, szart se értem vele. Ennél csak sikeresebb lehetek primitíven is...

2013. nov. 27. 12:00
 16/34 anonim ***** válasza:
95%

Elmondom neked, hogy nem fogsz megélni.


Ugyanis hacsak nem gazdagok a szüleid, akkor csak hitelre tudsz venni mindent.

Tegyük fel, hogy csak magadat kell eltartanod, és keresel 160-170k-t ami nagyjából reális.

Namost kaja úgy 30k,

kocsi ami nem egy szakadt 100e ft-os romhalmaz törlesztés+benzin+súlyadó+kötelező biztosítás legalább 50-60k /hó

lakástörlesztő egy 10 millás lakásnál olyan 80-100k körül van 15-20 évre. pont ma néztem meg, szal e körül van a hitel.

Telefon úgy min 5k

rezsi mondjuk legyen 30k mert keveset fizetsz - kicsi lakás stb. egy 100-150nm-es háznak amúgy olyan 80-100k körül van a rezsija csak mondom.

közös költség úgy 5k


30k+60k+80k+5k+30k+5k=210 ezer ft


Még csak lakásod van, kaját vettél, illetve dolgozni jársz autóval. Szórakozni nem is voltál, csajt se hívtál el. stb., vegetálsz. Ha akarsz csinálni valamit azaz új bútort venni ruházkodni(ami egy férfinál eléggé drága).

Akkor még havi 20-30k-t simán hozzá lehet pakolni.


Ezen úgy tudok segíteni persze, ha összeköltözök másokkal, de miért tenném? Vadidegen emberekkel miért akarnék összeköltözni? Akkor már inkább még néhány évig elvagyok, félrerakok amennyit lehet, aztán majd ha megismerkedtem egy csajjal akivel összeköltözhetek vagy összejön elég önrész a hitelre, na majd akkor elköltözöm.


Megint csak az álomvilág. Meg az irreális elvárások. Kedves lányok! Hányan vagytok akik önerőből képesek voltak egymagukat fenntartva, !egyedül!, szülők támogatása nélkül különköltözni?


Ma már nem azt a rózsaszín szirupos ködöt éljük mint jópár éve. Én még örülhetek, hogy van jó állásom évek óta, de sokan nem ilyen szerencsések.

2013. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Jaj igen azt kihagytam, hogy 210k kell kifinanszírozni a 160-170k fizuból. Kac-kac-kacagtam.


Ha már van párod, na akkor tudsz valamit kezdeni az életeddel manapság.

És ne haragudjatok én nem fogok egy 30 nm-es garzon lakásnak csúfolt patkánylyukba költözni csak azért mert most ez a menő elvárt stb.

2013. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Előző, ha nem tudod magad egyedül eltartani, akkor az állásod nem "jó".
2013. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
De minek rögtön kocsi? A férjemnek sem volt kocsija, mikor megismerkedtünk, azt már közösen vettük. Viszont külön élt a szüleitől. Az albérlettel sincs semmi baj, de valahol el kell kezdeni. Én nőként is elköltöztem a szüleimtől annak idején egy olcsóbb albérletbe az akkori munkahelyem közelébe.
2013. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Én sem szeretnék patkánylyukba költözni, de ha ezen múlik, hogy én is végre nővel lehessek... akkor legyen.

Tök mindegy, itthon is csak vegetálok. Nézem, ahogy mások jól érzik magukat, én meg minden reggel csak köphetek egyet a tükörre. Egy senkinek számítok mert még csajom sem volt.

2013. nov. 27. 12:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!