Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire befolyásoló tényező, ha egy férfi még a szüleinél lakik? Mennyire számít ez fekete pontnak, amikor ismerkedtek vele?

Figyelt kérdés
És tegyük fel, hogy már nem fiatal az illető.

2013. nov. 27. 10:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

De, persze el tudnám ha nagyom szükséges lenne. De azért kb. vegetálnék egy lyukban 20 évig, vagy vadidegenek között élnék, ami kb ugyanaz mintha otthon lennék.


Látszik fogalmatok sincsen mi a realitás.

2013. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Áh ez marhaság kérdező. Amit látsz az csak a felszín. Nem attól lesz valakinek nője hogy otthon lakik. De ha mondjuk van egy tesód, aki szintén dolgozik az már jó, azzal már be lehet vállalni egy költözést.


Legjobb példa a nagybátyám. Ő is otthon lakik mai napig, megismert egy csajt, feleségül vette, van már gyerek is. Emeletet leválasztották külön lakrésznek, mai napig a szüleivel él, ugyanabban a házban. ő 34 éves.


Ne hidd már el ezt a sok ostobaságot ennek a sok nyomi nőnek.

2013. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Látszik fogalmatok sincsen mi a realitás."

A saját életemből hoztam a példát, úgyhogy elhiheted, maximálisan reális. :D

14. és 19. voltam.

2013. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

19.-nek:


A kocsit csak azért említettem, mert a kedves hölgyek ezt elvárás szinten említették.


Amúgy pont azt írom, hogy ha van párod, akkor kezdődik az önálló élet úgy igazából.

2013. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Á, gyereket úgysem akarna senki tőlem. Nem is álmodok ilyenről, csak szeretném ha lenne magánéletem, szexuális életem, mint másoknak. Rengeteg g*ci, gyökér, aljas embernek jut. Akkor én nem is álmodhatok ilyenről? Elegem van már, hogy minden kis 14 éves kedvére kefél, és még előttük is szégyellnem kell magam...
2013. nov. 27. 12:33
 26/34 anonim ***** válasza:

Jaj istenem kérdező. Nem az egzisztenciádon múlik, hogy lesz e valakid. Azok, akik ezt 'elvárják' azokkal amúgysem érdemes foglalkozni. Látszik te is ennek mentén látod a boldogulást a nőknél. Egy normális csaj ha nem vagy egy ingyenélő tróger simán elfogad magának.

Ezen nyavajogni butaság.


16.17.21. 23. voltam

2013. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

*nyavalyog


sorry boss

2013. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

A válaszok pedig azt mutatják, hogy igenis azon múlik, hogy mennyire tűnök önálló alfahímnek. Manapság megítélnek erről a dologról, nem lehet ezzel együtt élni tovább. Ha van egy nője valakinek, egyből komolyan veszik, és beveszik a "falkába".

(nem pontozok le senkit nyelvtani hiba miatt, nyugi. néha hibázni kell, különben azt hiszik nem vagyunk emberek...)

2013. nov. 27. 12:57
 29/34 anonim ***** válasza:

"2 héten belül indul a vállalkozása. A szülei nem pénzelik őt, sőt! Ő segít be a szüleinek a rezsibe, kajába. Az autóját maga tankolja, igen azt, amit önerőből vett"


"Nem az a típusú csaj vagyok, akit el lehet kápráztatni pénzzel"


Jó nagy öngólt rúgtál most magadnak, te büdöskruva.

2013. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Igazad van uccsó ez egy pénzéhes ribi. Amugy meg ekkora kamut baze. Persze majd 20 évesen valaki vállalkozást nyit, hogy nem segiti anyuci mi??
2013. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!