Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire befolyásoló tényező, ha egy férfi még a szüleinél lakik? Mennyire számít ez fekete pontnak, amikor ismerkedtek vele?

Figyelt kérdés
És tegyük fel, hogy már nem fiatal az illető.

2013. nov. 27. 10:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
hjah.Felnéz a férfira, mert már vízionálja, hogy neki már nem kell tennie semmit at életben. :p
2013. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha dolgozik az oké. Ha tanul az oké.


Amikor én a férjemet megismertem, mindketten iskolába jártunk, volt diákmunka. Mindketten otthon laktunk. Ez így teljesen oké, ráadásul 24, 21 évesek voltunk.


Ha nem tanul, nem dolgozik, és nem is keres munkát, akkor kizárt, lett volna, hogy kezdjek vele.


27/N

2013. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Hát én mondjuk dolgozok, csak sokat kell hazaadni hogy kijöjjünk, meg fizetek egy kocsi törlesztőt is. Szóval félretenni lófact sem tudok...
2013. nov. 27. 23:04
 34/34 anonim ***** válasza:
Manapság azért ez a külön költözősdi nem olyan egyszerű. Én nem vagyok egy olyan ember, aki hamar a nyakára hág a pénznek, igyekszem spórolni, mindent kétszer meggondolok, hogy megvegyem-e illetve hogy valóban szükségem van-e rá. Bulizni ritkán járok el, akkor sem költök észveszejtően sokat. Mégis, azért ha reálisan nézem a dolgokat, a környékümkön 30-40k az albérlet, ehhez jön ugye a rezsi, ami a téli hónapokban majdnem van ugyanennyi. Az én fizumból ez nem jönne ki, valakinek szükséges lenne beszállnia, akármennyire is szeretnék elköltözni. Két embernek csak könnyebb ez, ráadásul lenne egyfajta hajtóerő, ha lenne valakim, hiszen én rengeteg mindenről le tudok mondani azért, akit szeretek és akinek egy jobb életet akarok biztosítani. Ugyanakkor az albérlet is csak átmeneti megoldás lenne, hiszen ha azt nézem, lassan mindegy lenne, ha saját lakást vennék és annak a törlesztőrészletét fizetném, hiszen az már mégiscsak az enyém és ez megelégedettséggel töltene el. Ráadásul ha lenne valakim, akkor ugye különköltözés esetén megváltozna a kapcsolat is, új értelmet nyerne, hiszen jobban kellene alkalmazkodni egymáshoz, tolerálni egymást és ott derülne ki, hogy ki a legény a gáton, ki ijed meg a házimunkától, a főzéstől és úgy általában véve az önálló élettől. Kocsiban egyelőre nem gondolkodom, mert ha a benzinárak már így is az egekben vannak és mint tudjuk, kocsit venni nem nehéz, fenntartani azonban sokkalta nehezebb. Kis házat szeretnék, csendes, lehetőleg nyugalmas életet és valakit, akivel ezt meg lehet osztani. De míg egyedül vagyok, ilyenen nem gondolkozom, egyszerűen nincs értelme egy olyan legénylakásnak, ami kihalt, üres és otthontalan.
2013. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!