Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sok pénzem (azaz a szüleimnek), nem járok márkás ruhákban, ezért sokszor kissebbségi érzésem van, és nem merek kezdeményezni a lányoknál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem spec. a rocker stílusú pasik jönnek be. Azért ők sem arról híresek, hogy Devergo, meg tököm tudja, milyen ruhákban mászkálnak. Egy király Metallica póló, meg egy kockás ing, farmer, bakancs, meg elvinne egy rockkocsmába egy sörre, és kész is az ideális pasi. (nekem) :)

Szóval nem kell milliomosnak lenni...

21/L

2009. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Még1x Nagyon szépen köszönöm!!! :D
2009. nov. 20. 23:00
 13/15 anonim ***** válasza:
én mikor megismertem a pasim,nem volt kocsija és utána még 6 évig szintén nem. Szüleivel lakott és nem a retroba meg replaybe vette a farmerét...:) Mégis első látásra beleszerettem! És tudod van annak romantikája,mikor buli után hajnalban bkv-zünk pótlóbusszal hazafelé( vagy rosszabb esetben sétálunk a -10 fokban az utcán...:)
2009. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem attól van. Ez csak kifogás. Igazából valami más gondod van. mert ez nem lehet indok.
2009. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja meg akkor mit mondjakén. a piszkos munkás overálomba is ugyanúgy elhülyéskedek a lányokkal. szóval én nem tapasztalom hogy érdekelné őket a ruha.
2009. nov. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!