Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex? Ki lehet ezt bírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex? Ki lehet ezt bírni nőként?

Figyelt kérdés
Közös baráti társaságból egy számomra ismeretlen férfival randiztunk egy éve. Azóta is kb. kéthetente itt tölt pár napot, mindig szexelünk. Én az elején odavoltam érte, biztos többet akartam ennél, csak ő olyan magának való. Pontosabban még magát sem szereti, erre már rájöttem egy év alatt. Az esetek felében kedves, érdeklődő, a másik felében morcos. A szex viszont tökéletes mindkettőnknek. Mostanában ismét figyelmesebb. Felhív, ír nekem, ha együtt alszunk, akkor hozzám bújik, de reggel 9-kor mintha elvágták volna. Pedig neki és nekem sincs senki más.
2013. nov. 27. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kibírod, tehát ki
2013. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet a szavakkal játszani, de nagyon nehezen bírom.
2013. nov. 27. 16:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne tedd.
2013. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Párszor próbáltam ennek véget vetni. Ha egyedül vagyok, megy is a dolog, mert simán meggyőzöm magam (HighFiveHigh, ne nevess kérlek).

De mikor ott van előttem, nem tudok nemet mondani.

2013. nov. 27. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem engeded be. Elutazol. Nagyon egyszerű. Kár, hogy nem ismerlek. .D
2013. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A tegnapi fehér holló vagyok. Szóval máris többet tudsz, mint a barátaim :)
2013. nov. 27. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
:)
2013. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt "csak szex" kapcsolat, nem is egy, de hát nem ilyen siváran.

Nem akartunk lényegesen többet, nem is lett, nem is baj, - de hát csak elmentünk ide-oda.

Szóval, nem mint két gép....

2013. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is 8as pártján állok általában.
2013. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem is értem, mire várok. Ha mindig így viselkedem és ezt teszem, semmi nem fog változni.
2013. nov. 27. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!