Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy neki soha nem lesz párkapcsolata az életben? L19

Figyelt kérdés

Az egész életem egy rakás szerencsétlenség. Mintha követne, és mindig megtalálna a balszerencse... a sulitól szinte tiszta ideg vagyok, félek a vizsgáktól, hogy megbukok. Pedig minden álmom elvégezni egy ilyen sulit. Viszont ez teljesen kihat a személyiségemre, a hozzáállásomra egyes dolgokról. Mintha belém lenne programozva az, hogy taszítsam el magam mellől az embereket... ezért sem tudok ismerkedni. Egyre feszültebb vagyok, frusztráltabb, ráadásul tipikus ez a stresszelős típus vagyok. Elvagyok szokva az emberektől, nincs időm, ráadásul lusta is vagyok barátkozni, mivel a régieket

egyre jobban kezdem elveszíteni... sosem volt még párkapcsolatom, szerintem az összes fiú szemében egy kis szürke egérnek vagyok titulálva. Ráadásul egyre jobban kezdem kizárni az érzéseimet, sokkal inkább az ésszerűségre törekszem, még ha másnak az fáj is... tipikus karrierista hozzáállás... ami sokak szerint undorító. Azt hiszem, kezdek ilyenné válni, és

megutálni az embereket, meg az egész életet, és csak saját magamra gondolni. Néha úgy érzem, egy jelentéktelen ember vagyok, akinek semmi sem jön össze... és egyedül fogok megrohadni. Lehet rinyálás, de nem annak szántam, se önsajnáltatásnak... csak kíváncsi vagyok, más is van-e így, ilyen helyzetben.


2013. nov. 27. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
igen, szintén 19 évesen.. de én türelmes vagyok:)
2013. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is,pontosan ez a helyzetem.

22/F

2013. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Addig nem fogok szerintem megváltozni (már amennyire ismerem magam) amíg véget nem ér a stresszelős időszakom = suli. Tanulok, tanulok, de néha nem látom eredményét... és néha olyan, mintha soha nem érném el a célom.

Nem a külsőségekkel van bajom, megvagyok elégedve a külső adottságaimmal. Csak belsőleg érzem úgy, már egy ideje, hogy egy jelentéktelen szardarab vagyok, egy senki.

Nem tudom, fogalmam sincs, hogy rázhatnám helyre magam.

Lehet pszichológushoz kéne járnom... elég maximalista ember vagyok, sajnos. Na meg ott a munka... az sem tudom, mikor fog összejönni.

2013. nov. 27. 20:05
 14/19 TheHologram ***** válasza:
Szerintem kezdj el foglalkozni az emberekkel. Ne taszítsd el magadtól őket. Pont nemrég egy ilyen embert ismertem meg és nem esett jól,hogy ok nélkül eltaszított. Ez nagyon rossz tulajdonság,és sajnos egyre többen kezdenek ilyenné válni,ami nagy baj. Pedig a megoldás egyszerűbb lehet mint gondolnád. Higyj magadban,hogy képes vagy,hogy meg tudod csinálni,hogy nem adod fel. Èn is lehettem volna ilyen,de nem lettem. Hiszek,hogy meg tudom csinálni amit kell,hogy a csalódások erősebbé tesznek,hogy lesz máshogy is. Meg kell találnod az egyensúlyt magadban az ésszerűség,emberség és szeretet között. Embernek lenni a legfontosabb, hiába nehéz,de jobb érzés mint egy másokat ellökő érzéketlen droidnak lenni,elég van belőlük. Úgyhogy hajrá,meg tudod csinálni! 18 /F
2013. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, a túlzott maximalizmus káros. Viszont ennek talán az is lehet az oka, hogy egyrészt ebben akarod kiélni magad, másrészt meg ezzel akarod felhívni magadra a figyelmet, ki akarod csikarni mások elismerését. (Nem tudom, ez csak tipp.) Amúgy az is lehet, hogy soha nem fogsz megváltozni, ha ilyen típus vagy, vagy legalábbis nagymértékű változás nem lesz. A pszichológus esetleg segíthet, de ehhez egyrészt neked is akarnod kell a változást, másrészt meg ő se képes csodákra.
2013. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem 14,19,s most 24 vagyok.Attól tartok így is marad már ez a párkapcsolat dolog :(.Viszont én elértem minden célt,amit akartam (nem karrierista vagyok) mióta dolgozni járok,és nem járok az egyetemre.nem is érintkezek emberekkel (szinte),párkapcsolatom még nem volt olyan ami említésre méltó lenne (szeretnék lassan egy családot),de úgy érzem a sors közbe szól,és nem találok senkit sem,mivel nem járok szórakozni sem... ez a dolog keléggé felemészt engem is.,néha úgy érzem jobb lenne golyót röpíteni a fejembe.Egyedül a remény tart életedben,hogy majd minden megváltozik.No,persze a remény hal meg utoljára.söőttt továbbra is!
2013. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Korábban én is hasonlóan láttam a dolgokat, reménytelennek tűnt minden, de miután elutaztam egy rövidebb időre Magyarországtól jó messzire, teljesen pozítívan álltam a dolgokhoz.

Miután visszajöttem, másképp láttam a világot, máshogyan álltam és állok most is a dolgokhoz.

Úgyhogy, aki ilyen helyzetben van és megteheti, akkor utazzon el valami teljesen más helyre, mint ez az ország.

2013. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

azt megkérdezhetem, hogy mit tanulsz?

sejtem, de kíváncsi vagyok pontosan.. már ha nem nagy titok.


én is sokszor éreztem ezt és a maximalizmus bennem is fellelhető, ez egyfajta menekülés, szerencsére nekem sikerült kilábalnom ebből az állapotból, de sokszor visszatér és olyankor úgy érzem, hogy kellemes és csak erre van szükségem, mert ha tanulok, akkor egyre közelebb kerülök a célomhoz és olyat érhetek el, ami kiemel a tömegből

én például pont azért csinálom ezt, hogy kompenzáljam vele a sztereotípiákat és attrocitásokat, amiknek kivagyok téve a -sokszor úgy érzem, hogy sajnos- nem épp hátrányos külsőm miatt

a pszichológia áll minden hátterében, biztos nálad is van valami oka ennek

2013. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem csak érzem, hanem tudom! Honnan? Mert tudatosan kerülöm az ismerősi kapcsolatnál erősebb dolgokat!
2013. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!