Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha a pasitoknak a háttérképe egy nő lenne a telefonján? Nem is akárki. Normális, hogy emiatt kisebbségi érzetem van?

Figyelt kérdés
Marilyn Monroe a háttérképe,ezenkívül szokott róla képeket nézegetni,most posztert akar rendelni amin ő van..Én amúgy is alacsony önbizalommal rendelkezek..régen én voltam a háttérképe,most meg ez a plasztikázott nő? pedig egyszer csináltam neki magamról egy naptárt,azt ki se tette...lehet,hogy abnormális a gondolkodásom,de valahogy úgy érzem,hogy soha nem fogok neki megfelelni és azt azt érzést kelti bennem,hogy nekem is plasztikázni kell a fejemet,hogy jó legyek..így is kínzom magam,állandóan járok edzeni,egészségesen eszek,bár Monroe látom nem volt egy nádszál .. komolyan plasztikára gyűjtök.. soha nem leszek elég jó
2013. nov. 28. 12:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem meg Ian Somerhalder a háttérképem, na és?
2013. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ő 50 éve meghalt? Nem értem miért vagy kiakadva. Azt is csodálom, hogy együtt vagytok, ha ilyen hülyeségeken fennakadsz.
2013. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Egy újabb példája az eszetlenségnek,te is buta vagy mert ezeket eltűröd tőle és tovább is vele vagy.A srác is egy bunkó hülye gyerek,és még észre se veszi magát.

Nem értem a nők minek tűrnek ennyit a sok bunkótól,nap mint nap hallom és látom itt neten is ezeket,ahelyett hogy keresnének maguknak olyat,aki meg is becsüli őket és foglalkozik velük.

2013. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Amúgy már nem is akarok vele lenni,persze nem emiatt!! mert ha "csak" ennyi lenne akkor nem érdekelne,de nem csak erről van szó,ez már az utolsó csepp volt,tényleg elég bunkón viselkedik velem,mindig más nőket bámul,én a maximumot hozom ki magamból minden nap,de semmibe veszi.de még mindig nem emiatt,hanem az egyre undorítóbb viselkedése miatt. igazad van,nem kell tűrni, 20 éves vagyok,lesz még olyan barátom aki megbecsül...de nagyon elcseszte az önbizalmamat az már biztos..
2013. nov. 28. 13:06
 15/30 anonim ***** válasza:

Tudom pontosan milyenek egyesek,látom nap mint nap hogyan viselkednek ezek az emberek.Csak sajnos én meg hiába vagyok normális meg tudnék értelmes dolgokról beszélni,engem leszarnak a csajok.

De tényleg ha tudnád mennyi srác vár egy olyan lányra,mint te.El sem tudnád képzelni mennyi,csak nézz körül és figyeld meg hányan néznek téged ha végigmész az utcán. :)

És hidd el,nem a legjóképűbb srácok lesznek azok,akik majd foglalkoznak veled,és törődnek veled. :)

2013. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Azt már észrevettem,hogy sok fiú figyel rám,hogy megnéznek,de az a helyzet,hogy a barátomból kiindulva rögtön a legrosszabbra gondolok,hogy ők is ilyenek.. és sokszor igazolódik is ez az állítás, pl az edzőterem ahova járok,nem egyszer fordult elő,hogy egy srác nagyon kedves volt velem,mindig próbált szóba elegyedni velem,hogy direkt akkor végez amikor én is, figyel engem, ilyenek,aztán hallom a nőket beszélgetni,hogy xy-nak a felesége ...

lehet jobb lesz nekem egyedül,és reménykedem majd,hogy egyszer valamikor életem során megtalál egy kivételes ember..

2013. nov. 28. 13:27
 17/30 anonim ***** válasza:
50%
Majd felnősz.
2013. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A kisebbségi komplexusod nem a pasid hibája. Abban nincs semmi rossz, hogy Monroe a háttere. Sok csajnak meg ismert zenész van a pólóján, stb-jén.
2013. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
igen sok csajnak 20 év alatt. de egy 25 éves férfinek ne legyen már egy halott nő a háttere, meg ne bálványozza! főleg ha van egy normális barátnője!
2013. nov. 28. 13:38
 20/30 anonim ***** válasza:
42%

25 feletti vagyok és hadd én döntsem már el mi van a háttérképemen. Megérteném, ha az exbarátnője lenne ott és zavarna de nem egy 50 éve halott szépségideál.

Ilyen hozzáállással soha nem leszel boldog egyetlen kapcsolatban sem. Ne várd már el, hogy naphosszat téged istenítsen vagy esetleg a szemhéja belső felére is a te arcképedet kellene tetováltatnia? (szimbolikusan értve).

Nagyon úgy tűnik, hogy elege lett abból, hogy mindent meg akarsz neki szabni és mindenért kicsapod a hisztit.

2013. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!