Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy dolog, ami nem hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy dolog, ami nem hagy nyugodni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm állandóan azzal jön, hogy hihetetlen, hogy olyan pasija van, mint én. Azt mondja magára hogy "gyépés vagyok" és hogy olyan pasik mint én úgyse jönnének össze vele, ezek után arra gondoltam, hogy kisebbségi komplexusa van.A valóságban 164cm és vékony, és nagyon szép arca van.Nagyon zavaró tud lenni, amikor ilyeneket mond.Hogyan tudnék rajta segíteni?
2009. nov. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hugom ugyanezt csinálja. Nincs megerősítése az életből. A barátja nem tudja azt pótolni. Hiába mondják neki hogy örüljön a barátjának akkor is csak kesereg. meg ha topmodell lenne szerintem akkor is azon keseregne hogy miért nem jobb. Nem lenne megállás. Bármilyen szép lenne.

Én azt mondtam hogy a fogamzásgátló hormonok miatt lett ilyen labilis. a te barátnőd szed hormon gyógyszert?

2009. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a nők többsége ilyen!Sokáig én is nyávogtam,pedig volt idő,mikor 156 cm-hez alig voltam 50 kiló,és akkor sem tetszettem magamnak.Mostanra sikerült úgy-ahogy elfogadnom magam,és ha tükörbe nézek,azt mondom,nem is olyan rossz,amit látok.Szerintem belé kellene sulykolni,hogy igenis vannak nála ezerszer csúnyább és kövérebb emberek,akik jól érzik magukat a bőrükben.Neki tehát semmi szégyenkezni valója nincs.
2009. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem olyan mint egy hercegnő és és gyönyörű..és ezek után látom rajta hogy nemszereti magát.dicsérgessem?
2009. nov. 21. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ilyen. Nyugodtan dicsérd sőt fel is sorolhatod az összes testrészét a haja szálától a kis lábaujjáig hogy mennyire tetszik neked és ezt teheted viccesen vagy épp intim pillanatokban. Biztosítsd arról hogy tetszik neked és szereted. Pl képzelj el egy jelenetet hogy jön feléd és megállítod és arra kéred hogy lassan forduljon körbe és ekkor szólalj meg "ahh gyönyörű vagy" majd csak lépj oda és csókold meg nem hagyva hogy ellenkezzen. Szerintem lassan megfog törni =).
2009. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!