Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
A barátom 3.5 év után szakított velem,mondvacsinált indokokkal,ami igazából arról szólt,hogy én mennyire nem vagyok jó, az én hibám stb.. én meg sírtam és nem akartam elhinni,de erősködött,hogy vége.Amikor ment el hallottam,hogy mond valamiket,aminek az volt a lényege,hogy velem lenne,csak nem alázkodtam meg eléggé,ennél is jobban.Igazából nem értem,ha velem akart lenni,akkor miért szakított?miért kínozza magát és egyben engem is ? ha egyszer működhetne,csak egy kicsit komolyabban kéne venni.Nem értem,miért szakítanak az emberek,ha valójában nem is akarják?miért kell másokra hallgatni?miért van ez a hülye büszkeség?makacsság?Én soha nem tennék ilyet,ha szeretnék valakit,nem hagynám elveszni..
2013. nov. 28. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az új motor jobban szív.
2013. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tehát szeret téged és veled akarna lenni feltéve, ha még a sírásnál is jobban megalázkodsz előtte. Ez egy igencsak boldog párkapcsolatra utal...
2013. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
"csak nem alázkodtam meg eléggé" ez nem elég ok arra h úgy bszd rá az ajtót h a tarkóján csattanjon ?:)
2013. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:

Itt a kulcsa a titoknak: "Én soha nem tennék ilyet,ha szeretnék valakit,nem hagynám elveszni.."

Noss nála ez igencsak aláfagyott....és inkább megszokássá vált....

2013. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ő szeret,de a szerelem már nem elég! Szerintem meg elég lenne ahhoz,hogy együtt maradjunk. De mindegy kár ezen gondolkodnom. Az igazi kérdés az,hogy miért szakítanak az emberek büszkeségből? Vagy miért,ha szerelmesek?
2013. nov. 28. 22:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond, az sanszos, hogy nem szerelmes.
2013. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:

Ha szakít akkor már megunt rádunt , vagy jobbat talált vagy már csak egy lyuknak lát, vagy egy jó cimborának akinek van egy lyuk a lába között, vagy mint egy lakótárs, egyszerűen már nem szeret eléggé ennyi.

Szerelem? Hol van az már ugyan....

Kihűlt a kapcsolat, ennyi és nicns semmi ami őt megmozgatná h na még próbálja meg, mert nem is akarja.


Ezen ne gondolkozz annyit basszus! Miért mennek szét az emberek...jajj istenem.

Kérdezd meg a másik 3 milliárdot.

2013. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azt mondja,hogy neki is rossz,meg ő is gondol rám hiányzok neki,de véget kell vetni ennek,meg hogy még mindig szeret..

nem értem akkor..

2013. nov. 29. 09:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy van valaki más neki.


Egyébként meg, akarna a halál ilyen pasival maradni...


Szerinted kicsit is szeret téged, ha elvárja hogy alázkodj meg előtte? Képes vagy egy ilyen alja ember miatt sírni?


Hányinger. Erre nincs jobb szó.

2013. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem küzdök tovább! Most már nem is érdekel ez az ember! Ráébredtem,hogy bár én igazán szerettem őt és bár elnéztem minden hibáját, és nem számított nekem semmi,sem pénz sem külső,én kész lettem volna az egész életemet feladni érte,de rájöttem,hogy nem kell tovább gyötörnöm magam,hiszen ő nem érzett így,fel sem tudja fogni azt amit éreztem.Nem is válaszol az üzeneteimre,mit érezhet egy ilyen ember? Rájöttem,hogy nem érdemli meg. Talán túlértékeltem. Elég volt,számomra is vége a mai napon!
2013. nov. 29. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!