Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
A barátom 3.5 év után szakított velem,mondvacsinált indokokkal,ami igazából arról szólt,hogy én mennyire nem vagyok jó, az én hibám stb.. én meg sírtam és nem akartam elhinni,de erősködött,hogy vége.Amikor ment el hallottam,hogy mond valamiket,aminek az volt a lényege,hogy velem lenne,csak nem alázkodtam meg eléggé,ennél is jobban.Igazából nem értem,ha velem akart lenni,akkor miért szakított?miért kínozza magát és egyben engem is ? ha egyszer működhetne,csak egy kicsit komolyabban kéne venni.Nem értem,miért szakítanak az emberek,ha valójában nem is akarják?miért kell másokra hallgatni?miért van ez a hülye büszkeség?makacsság?Én soha nem tennék ilyet,ha szeretnék valakit,nem hagynám elveszni..
2013. nov. 28. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ezt így kell. Lesz neked még olyan pasid ami csak téged szeret:)
2013. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Teljesen lezártam! Ma felhívtam még utoljára,elmondtam neki is,hogy nem keresem többet, de ez a hívás még jobban megerősített abban,hogy nem érdemel már semmit.Ahogy beszélt és viselkedett...hazudott még most is:/ Én annyira kedvesen beszéltem vele,beszéltem az érzéseimről is ,mire ő olyan agresszívan válaszolt.Persze az is kiderült,hogy előléptetik a munkahelyén..ki tudja lehet emiatt volt a hirtelen pálfordulás nála,mert jellemző rá,hogy amikor javul az anyagi helyzete megváltozik az irányomban.. egy napon rá fog jönni,hogy nem minden a pénz,sem a karrier, ha nincs mellette senki.
2013. nov. 29. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!