Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet érzek a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek a legjobb barátnőm iránt, mint barátság, de van pasija. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is akarok belerondítani a kapcsolatukba. Lehet, hogy csak kapcsolat hiányom van.


20/F


2013. nov. 29. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit se tegyél, azzal okozod a legkevesebb kárt.
2013. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne mond el neki.
2013. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van kapcsolat hiányod van. Ezzel még nincs is baj, de ott már igen hogy beleszerettél a csaj haverodba. Attól függ hogy ismerted meg. Mert ha akkor tetszett már neked és bekerültél a barátzónába és kiszerettél belőle akkor érthető hogy újra beleszerettél. De ha mostanában tul kedves veled vagy csak te láttad olyan helyzetben ami végett belezúgtál vagy valóban a szerelem hiányod végett akkor gond van.

Mivel van párja így semmi esetre se piszkálj bele mert az nagyon aljas dolog és kiderülhet ám akkor meg végleg megutálhat. Na ezt ne akard mert én már megtetem 15 évesen és hát szépen koppantam de megérdemeltem és tanultam belőle.

De mennyire jó haverod? Mert ha az akkor beszélj el vele arról hogy beszeretnél csajozni és a segítségét kérnéd. Hidd el fog neked segíteni mert nekem is egy lány segített abba hogy végre becsajozzak.

2013. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem éreztem iránta régebben többet. Tetszett mert csinos, de mivel már akkor is volt párja alap, hogy nem érdekelt.

Csak telt az idő és szorosabb lett a barátságunk.

2013. nov. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!