Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval először is szeretném tisztázni, nem erre játszok, mert van barátom csak muszáj az időmet velük töltenem a suli jóvoltából. Először, az új rendszergazda a suliban, 25 éves, annyi mint a barátom és sokszor muszáj bent lennem nála délutánonként mert fölvettem az infó meg a fizika faktot és sok dologban kell segítenie. Na most azt vettem észre hogy újabban túl sokszor keresi a társaságom stb. Jó vele beszélgetni, meg tényleg nagyon kedves és segítőkész, de csak úgy mint egy haver, barát, nem úgy mint egy olyan akivel kapcsolatban szeretnék állni.

Valamint ott van a 24 éves fizika szertáros, ott meg azért töltöm az időm, mert kisérleteket és eszközöket kell összeállítanom. Ő pedig folyamatos megkérdezi hogy vagyok, mi történt velem, meséljek magamról.. valamint megismerem azt a nézést, volt már két pasim és tudom hogy néznek amikor csak úgy flörtölnek és mosolyog a szemük. Ő is aranyos meg jó fej meg minden, de ő sem úgy.

Lehet én beszélem be magamnak hogy szeretnének valamit? Vagy tényleg?


2013. nov. 29. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani. De szerintem szimplán csak sok időt töltesz velük. :D
2013. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De el sem tudok tőlük szakadni :D

De am a rendszergazda múltkor pl. meghívott filmezni délután

akkor a szertáros meg mindig nekem csinál meg először mindent, születésnapomra kaptam tőle is ajándékot meg a rendszergazdától is.. szóval.. :D sok dolog van, pedig 3 hónapja ismerem őket :D

2013. nov. 29. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez tényleg kicsit félreérthető. Szerintem viselkedj közömbösen velük. :) Kedveskedni, flörtölni szabad. :D Ez csak játék. :)
2013. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!