Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az újdonsült barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újdonsült barátommal beszélgettünk a gyerek témáról és ő azt mondta, hogy 3 év múlva már szeretne gyerekeket, akkor tőlem szeretne?

Figyelt kérdés

Még csak most jöttünk össze, nagyon friss a kapcsolatunk, de már most beszéltünk a gyerek kérdésről. Ha ő már 3 év múlva szeretne gyerekeket, akkor vajon úgy érti, hogy tőlem?


Továbbá, még azt is tudni kell, hogy én mondtam neki, hogy még vagy 10 évig nem szeretnék, erre meglepődött és mondta, hogy ne mondjam már, olyan későn??!


Most csak viccelődött vagy komolyan gondolta?


22/L


2013. nov. 4. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szólj ha lecserélt! van időm.
2013. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen! :D
2013. nov. 4. 23:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, a mikulástú...
2013. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pedig ő tőled szeretne, neki nem leszel jó.
2013. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdésed!! Szerinted hogy gondolhatta én szüljek neki?
2013. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy téged elvesz és egy bérnőt 3 év múlva teherbe ejt. hihető.
2013. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsállom, mert kb akkor jöttünk össze amikor ezt mondta. Még nem is ismerjük egymást annyira... miért pont tőlem akarna? Nem lehet, hogy a következő barátnőjére gondolt? XD
2013. nov. 4. 23:51
 8/12 anonim ***** válasza:
a tervezett időpontot mindenki a saját korához méri. tőled vagy mástól, 3 év múlva akar.
2013. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Csak besaccolta az időt! Szerintem még ő se tudja, kitől akar, csak elmondta, mikorra érezné jónak, ha meglenne hozzá a megfelelő társ!

Szerintem inkább azt nézd, hogy mennyire imádjátok egymást. Ha nagyon oda van érted, megfordulhat a fejében akár most is.

De ha te csak 10 év múlva, akkor már most is jobb ha elfelejtitek egymást. :D

2013. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is csak besaccolta az időt!

Én szeretném ha tőlem szeretne gyereket! És nálam egyáltalán nem biztos az a 10 év.. :)

2013. nov. 4. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!