Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok a bnőmmel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok a bnőmmel 2 hónapja. Azt mondja h szeret meg minden. Montam neki bizonyítsa be, és erre ő le**opott. Szerintetek ez elég bizonyíték?

Figyelt kérdés
bocsi a fogalmazásért..:SS
2013. nov. 30. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány...
2013. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
:D:D
2013. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

fu... ha neked ez elég, maradj vele...

de ez a lány nagyon szánalmas, és ezzel a húzásával azt mondom, hogy pontosan arra való, amire.

2013. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát bnőd egy ri bi :-D
2013. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet nem bizonyíték kérdése! Ha neked ezt bizonygatnod kell ritka kretén vagy.

38F

2013. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szerintem megtaláltad a párod:)
2013. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

#5: mert mivan akkor, ha a srác nem érezte azt, hogy szereti a lány, és azt akarta, hogy másképpen is kimutassa neki az érzéseit?? szerintem a srác valami érzelmesebb kifejezésmódra gondolt, azért tette fel a kérdést. a szavak elég üresek is tudnak lenni, pláne ha szeretetről van szó.


a lány érzelmi intelligenciája egyenlő a nullával, és ez 1 nagyon ribizlis húzás volt.

2013. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7: Te is valami kis kölyök lehetsz. A Te korosztályodban dívik ez a "bizonyítsd be,hogy szeretsz". Csakhogy ez nem így megy....
2013. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem vagyok kiskölyök :D csak már sokszor át lettem b*szva, és nehezen hiszem el, ha valaki azt mondja, hogy szeret. ennyi...
2013. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért ezt hogy kéne bebizonyítani ?? :D Lehet hogy hirtelen nekem sem jutott volna jobb az eszembe :D De azért jó volt? Nem?? ;)

Ezért ki ne dobd a csajt, és máskor konkrétabban kérésekkel fordulj hozzá !!!

2013. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!