Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam csak túl naiv?

Figyelt kérdés

Régebben mindig úgy gondoltam hogyha valakinek párja van, akkor ők boldogok, és szeretik egymást stb, végülis ezért vannak együtt. Nekem ilyen is volt az eddigi egyetlenegy kapcsolatom.

Most meg a legtöbb lány akivel találkozom kacsintgat félre van hogy több éves kapcsolatából, olyanokat mondanak, amit el nem tudtam képzelni hogy egy párkapcsolatban élő lány mondhat.

Csak én voltam túl naiv, és a világ tényleg így működik?

Bennemaradnak a tutiban akkor is ha nem boldogok már annyira, aztán ha van valaki más, aki hajlandó még úgy kezdeni velük, hogy párjuk van, majd akkor váltanak?


ui.: Általánosítani nem akartam, valószínű fiúk részéről is ez megy, csak én ezt az oldalt látom.


2013. nov. 30. 15:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és 20f, aki most került be az egyetemi nagybetűs "ÉLET"-be, ezért a sok új tapasztalat:D
2013. nov. 30. 15:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Látom te is kiábrándultál az emberekből.Üdv a klubban!
2013. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos sok iylen van ,de hidd el, vannak még rendes kapcsolatok is :)
2013. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az emberek képmutatóak, ez van... Én is csak most láttam be, eddig azt hittem, van, aki más, de sajnos tévedtem...
2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze ismerek olyanokat is akikre ez kicsit sem igaz, de ők sokkal kevesebben vannak...
2013. nov. 30. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyetemi élet mitől nagybetűs? Most komolyan, a 90%-nak nem szól másról, csak a bulikról. A 80%-ukból nem is lesz senki.
2013. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nekünk eddig egyetlen veszekedésünk volt kb. 4 hónap után, és lassan 1 éve együtt vagyunk, nagyon boldog vagyok

abban viszont sajnosnem egyetértek, hogy ha ránézek 1-2 párra, nem értem, miért jó, hogy együtt vannak...

2013. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért is tettem idézőjelbe az életet, de nálunk azért sokkal kevesebb a buli itt a koleszban mint számítottam rá. szintünkről 40 emberből 4-5 aki minden nap iszik, 10-12 kocka, a többi azért tanul, és normálisabb. De az első állításom még rájuk is vonatkozik, ez lepett meg....

És biztos nagyobb betűs élet a fővárosban élni egyedül 1000 másik emberrel egy koleszban, mint egy kis faluban középsuliba járni..picit nagyobb tapasztalatszerzési lehetőség:D

2013. nov. 30. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Régen is megvolt, de a mai világban nehéz eltitkolni. Régen a szalmákban léptek félre vagy a kukoricásban, vagy a szekéren. Most meg autóban, motelban, stb. Ilyenek a nők többsége.
2013. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te voltál túl naiv. Sokan együtt vannak, akiknek nem kéne, és sokan nincsenek együtt, akiknek meg kéne. De nem csak ez a gond a világgal. :)
2014. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!