Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam csak túl naiv?

Figyelt kérdés

Régebben mindig úgy gondoltam hogyha valakinek párja van, akkor ők boldogok, és szeretik egymást stb, végülis ezért vannak együtt. Nekem ilyen is volt az eddigi egyetlenegy kapcsolatom.

Most meg a legtöbb lány akivel találkozom kacsintgat félre van hogy több éves kapcsolatából, olyanokat mondanak, amit el nem tudtam képzelni hogy egy párkapcsolatban élő lány mondhat.

Csak én voltam túl naiv, és a világ tényleg így működik?

Bennemaradnak a tutiban akkor is ha nem boldogok már annyira, aztán ha van valaki más, aki hajlandó még úgy kezdeni velük, hogy párjuk van, majd akkor váltanak?


ui.: Általánosítani nem akartam, valószínű fiúk részéről is ez megy, csak én ezt az oldalt látom.


2013. nov. 30. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, te voltál túl naiv. :) Kb én is undorodom attól ami ebbe a világba megy. Ezért is nem járok se bulizni, sehova... Egyszerűen nincs kedvem ilyen emberekkel össze futni. Mindenhol hülye csitrik, drogosok stb.


Persze kivételek mindig vannak. A többség meg sajnos olyan amilyen.

2014. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!