Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátom nagyon durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom nagyon durván ráindult az exemre. Hogyan tudnám indulatok nélkül megbeszélni vele a dolgot?

Figyelt kérdés
Az előző héten még arról beszéltem vele, hogy még mindig szeretem a volt barátnőmet,kibeszéltük a témát.Erre tegnap egy buli teljesen rá volt mozdulva, és az lett a vége,hogy együtt aludtak.Nagyon rosszul esik ez nekem tőle.

2013. nov. 30. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy este alatt így rámászott, hogy együtt is "aludtak"? Nem értem mit szeretsz az excsajodon, innen elég nagy lotyónak tűnik, hogy a barátoddal dug.
2013. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sunnyface ***** válasza:
Egy baráti állas szerintem megoldja a dolgot...
2013. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az exed akkor azt csinál vele amit csak akar
2013. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy rosszul esik, de ennyi. Az excsajod az excsajod.


Az én volt barátom is teljesen odáig volt, amikor egy barátja kikezdett velem - a szakításunk UTÁN! De ez nettó marhaság. Főleg hogy azóta erősen úgy tűnik, hogy eléggé egymásnak vagyunk teremtve ahhoz, hogy ásó-kapa-nagyharang legyen a vége. Most egy ilyet felrúgni az elején azért, mert az exnek rosszul esik? Nemár... (jó, mondjuk nekünk az elején mondta, hogy rosszul esik neki, a párommal nem is hajlandó azóta kommunikálni, csak az a helyzet, hogy minket ez egyáltalán nem befolyásol, mert a szerelmünk fontosabb)

2013. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakítottatok. Innentől kezdve az ég világon semmi közöd hozzá mit csinál az exed és kivel van együtt.


Viseld méltósággal, ne legyél szánalmas aki vinnyog.

2013. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!