Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor érez valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőmnek bevallotta hogy tetszik neki, de aztán meg nekem is, közbe nagyon kedves mind a kettőnkkel, sőt még 2-3 lánnyal szintén, velem rengeteget beszél, titkaiból is tudok már párat... és elég sok pikáns megjegyzése van az elmúlt 2-3 hétben, viszont kapcsolatot meg nem akar, és szexet se, viszont mondogatott ilyet, hogy olyan szép vagyok és hogy megdugna, most akkor mi van?
2009. nov. 21. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érez semmit.
2009. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érez semmit se. :(
2009. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
JA és azt hozzá kell tennem hogy nem velem nem akar kapcsolatot, hanem úgy senkivel se, ennek egy elég szomorú oka van amit nem tennék közzé...
2009. nov. 21. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

A kis Casanova :)

Szédíti a nőket, de nem szerelmes senkibe. Kezeld barátként :) És fogadd kedvesen ha bókol, de nem kell bedőlni a széptevésnek, amit írtad, még más lányokat is ugyanolyan vonzónak talál. Ha esetleg úgy alakul, hogy csak veled folytatná a mélyebb barátkozást, akkor lehet közelebb engedni magadhoz. Persze az ok, amiért nem akar járni senkivel, nyomós dolog lehet...

2009. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja ja.

Csak szédít mindenkit! Tipikus pasis praktikák.

Hagyd a fenébe.

2009. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El ne hidd amit mond!Pasi.Y kromoszóma,farok agy...

Ez meg az elmmondottak alapján egy görény aki csak mindenkit kihasznál!

2009. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne hallgass ezekre a szánalmas válaszolókra....nem ismerika pasit keveset tudnak a dologról és te se osztottad dmeg az egészet itt...


Igazzából nem lehet tudni, hogy mit akar és hogy milyen...ezt te nálunk jobban tudhatod...és ő meg annál is jobban...


Mert azért ha nem érezne semmit sem akkro nem osztana meg semmit se a titkaidból... de az si igaz h mindenki magából indul ki....

2009. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!