Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha a lány 17 éves a fiú 16?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a lány 17 éves a fiú 16?

Figyelt kérdés
-
2013. dec. 1. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak ha a fiú cikinek tartja, és ez esetben is csak azért ciki, mert annak tartja.
2013. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 theBarbi ***** válasza:
Nem, ezen sokan átestek már, én is voltam 17 éves, és a pasik nagy része is volt 16, majdcsak elmúlik ;)
2013. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem ha szeretik egymást akkor nem! Most 1 év kor külömbség az semmi!! (ki tartaná ezt a kapcsolatot cikinek)
2013. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most odateleportál egy fekete lyuk mellé és 1 évig köröz körülötte olyan közel ami nem veszélyezteti a hajót majd visszateleportál akkor 5 évvel lesz idősebb mint te. Problem solved.
2013. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az,a ami világban az se ciki ha egy 20 lány együtt van egy 40 éves faxival.
2013. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A barátnőm 24 éves én meg 21. 3 év korkülönbség és a vicc az hogy 17 éves voltam amikor összejöttem vele ő akkor volt 20 éves. Ne a korotok számítson szeressétek egymást. Az sem ciki ha magasabb nálad. Én barátnőm is magasabb nálam picivel de imádjuk egymást, elfogadtuk egymást, és eddig senki nem hurrogott le emiatt.
2013. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2013. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki,hanem jó és normális kor különbség,még ha lány idősebb is fiúnál, kis kor különbséggel is. 19/F
2013. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!