Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak neki? Vagy nézzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki? Vagy nézzem karba tett kézzel, hogy mit művel vele?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatban lévő lány ismerősöm, aki egy másik sráccal beszélget hetek óta napi órahosszakat és találkozgatnak is. Erről persze mit sem tud a barátja, és folyamatosan hazudozik neki, hogy szereti meg stb... Miközben napok óta azon töri a fejét, hogy melyik pasit válassza.

Én nem bírom az ilyet, mellesleg nem ezt érdemli a csaj barátja, mert még sosem ártott a légynek se. Szóljak neki, hogy készüljön a legrosszabbakra, mert nem az a helyzet a barátnőjével, mint ami látszik?


2013. dec. 1. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj neki, ha nem ezt érdemli, én biztos hálás lennék. 26F
2013. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább a barátnőjével beszélj
2013. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a pasinak szólj!
2013. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tarnolf ***** válasza:
Előbb a csajjal beszélj. De utána mindenképpen beszélj a sráccal is. Én örülnék ha nekem elmondanák az ilyet. :) Először talán marha ideges lennék az illetőre aki elmondta, talán nem is hinnék neki, de hálás lennék.
2013. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!