Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimaradok valamiből, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradok valamiből, ha nem tanulom a barátom anyanyelvét, hanem csak a közös 3. megtanultat használjuk?

Figyelt kérdés
mert semmi kedvem tanulni az ő anyanyelvét. csak amikor épp saját anyanyelvén beszél egy csajjal néha átfut rajtam, hogy nemártana érteni, lehet sokmindent más fényben látnék. vagy amikor úgy érzem a vele egynyelvű barátai úgy ítélnek meg ahogy ő állít be nekik, mert magamat nem tudom előadni a nyelvükön, meg szóval vannak olyan helyzetek amikor elgondolkodtat, hogy nem lenne rossz tudnom a nyelvüket. de enélkül le lehet élni egy életet együtt?
2013. dec. 1. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs köze ahhoz, hogy mennyire gondoljátok komolyan. Ha nem érdekel az orosz, és angolul, vagy akármilyen nyelven társalogtok, jól megértitek egymást, akkor nem kell vele foglalkozni.

Én is angolul beszélek a barátommal, pedig majdnem középszinten beszélem a nyelvét, de ő meg magyarul csak nagyon kicsit tud.

Max. akkor lehet hátrány, ha lesz gyerek, és többnyelvű lesz ugye, és nem érted, mit beszél oroszul.

2013. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van egy Viki, orosz baráttal, innen GYK-ról ismerem. Vagyis, ami azt illeti, már vőlegénnyel, de ő tanul oroszul.
2013. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!