Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is volt ilyen gondotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt ilyen gondotok?

Figyelt kérdés
volt már valakivel olyan, hogy úgy érezte, hogy sose lesz barátnője? 17 vagyok, és szerintem ronda, próbálok minden lánnyal kedves lenni, és visszajelzést is kapok, hogy kedves vagyok meg aranyos, de a kinézetem miatt, egy lány se akar semmit. rendes kapcsolatom se volt mert szerintem a kinézetem tehet róla, meg hogy sok a válogatós lány.... és ezt sose fogom megérteni, hogy például, ha egy fiú kiönti a lelkét egy lánynak, akkor a lány annyival lerendezi, hogy jobbik esetben elküldi hogy bocsi de túl fiatal vagy, vagy éretlen, vagy van barátom...rosszabbik esetben vissza se ir....és attól félek hogy nekem tényleg sose lesz....volt hogy ti is ezt éreztétek,de mégis lett?
2013. dec. 1. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is szerintem ismerkedésnél ne azzal kezdj, hogy kiöntöd a lelked.
2013. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát barátom te még nem sok lánynál próbálkoztál.

Figyi nem vagyok egy tapasztalt ember a nők terén csak 1 párkapcsolatom volt eddig életemben az is csak rövidtávú inkább szexkapcsolatnak mondanám, bár már ez is baromi előre haladás az én esetembe mert egyetlen egy hibám van mégpedig az hogy túlsúlyos vagyok.

Sajnos ez sokat dob a kinézetemen negatív értelembe, egy időre elgem lett az emberekből bevallom próbálkoztam lányoknál több, kevesebb sikerrel, mindenki azt mondta hogy baromi jó pasi lehetnék ha nem lennék dagadt. Meg persze nagyképű voltam, beképzelt hogy jó ez így ahogy kinézek mert abban a tévhitben éltem hogy csak a belső számít de baromira rájöttem hogy kell a külső is ám.

Rengeteg lánnyal beszélgettem az évek során többnyire azokat fogtam ki akinek voltak igényeik, nem csoda a szép lányokra buktam, de volt hogy egy duci de nagyon csinos lánnyal ismerkedtem és ő volt az aki felvilágosított arról hogy jó lenne ha adnék magamra. Nem jártam szakadt göncökbe de túl divatosakban sem, egyszerűen átlagosan öltözködök még most is, sőt magammal sem foglalkoztam, ápolatlan voltam, szét szort, tojtam nagyba a dolgokba bele.

Volt egy idő amikor idegileg kiégtem ezzel kapcsolatba és nem jártam társaságba se, nem csináltam szinte semmit, jó kimozdultam itthonról időnként tehát nem fordultam be teljesen, de jó érzés volt egy időre így kikapcsolódni és erőt gyűjteni.

Tavaly bekerültem egy teljesen új társaságba ott minden jó volt, egy igazi összetartó csapat voltunk akkor megtaláltam az első szerelmem aki hajlandó volt elfogadni de csak dugni akart hogy kielégüljön. Lényegtelen most is egy új környezetbe kerültem be, igaz ez idősebb társaság de velük legalább kijövök egy kicsit és hallgatom az életük tapasztalatait és döbbenve jövök rá hogy basszus eddig fel sem fogtam mekkora marha vagyok. Na meg ugye egy nagyon kedves fiatal lány is bekerült a képbe aki felébresztett az "álomból" és végre szembesültem a szomorú valósággal hogy ha nőt akarok akkor legyek neki szimpatikus. Nos a lány egy nagyon jó barátom lett és segít nekem, nem hagy cserben, odafigyel rám, és minden egyes nap kötelező vagyok megkeresni őt hogy beszámoljak a dolgokról, nem viccelek, igaz sokat fogytam már azt már korábban elkezdtem de már a külsőmön a megjelenésemen is sokat javítottam az öltözködésemen is kell majd lassan mert hamarosan már kisebb méretű ruhákra lesz szükségem és akkor jöhet az igazi változás. A hajam hosszú ugyan de az az egyetlen ami baromira jól áll de annak is egy új fazont kell kreálni. Már sokat változtam az elmúlt 2-3 hónapban picit furcsa de így van, lehet vannak hibáim mert mindenkiben vannak, de javul az önbizalmam, végre kezdek pozitívan hozzá állni a dolgokhoz és érzem azt hogy kezdek újra visszatérni a társasági életbe mint régen de egy új formában. Vannak régi ismerősök akik elég csúnyán porig aláztak már, nos ő velük is van egy kis elintézni valóm, bár fosnak ők tőlem mert észrevették hogy emberesedni, ami bevallom baromi jó érzés. Végre nem egy elveszett valaki vagyok hanem kezdek rátérni arra az útra ahol végre több sikert tudok elérni, több lesz az önbizalmam és a legfontosabb ha megtalálom a szerelmem akkor már teljesen boldog leszek!

Szóval nézd a dolgok pozitív oldalát és tegyél érte hogy minden jó legyen.

2013. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!