Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem bánt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem bánt a párom azért mert én egész héten dolgozom?

Figyelt kérdés
Sajnos egész héten dolgoznom kell mert problémák vannak a munkahelyemen. Csak hétvégén leszek itthon. Ezért a párom nagyon dühös rám. Most komolyan az én hibám az egész? Semmit sem terveztünk, én sem örülök, hogy hat napon keresztül hajnal négykor kell kelnem. Mi lehet a párom baja?
2013. dec. 2. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem szimplán csak hiányzol neki, és magányosnak érzi magát ebben a helyzetben.

Beszélj vele, és ha szeretnéd megtartani a párodat, akkor mihamarabb keress másik munkahelyet, mert ez így hosszú távon nem fenntartható.

2013. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gondolom az a baja, hogy ezáltal nem töltesz vele elég időt, elhanyagolod, nem vagytok együtt és hiányol téged.

De a másik meg, hogy a mai világban örül az ember, ha van munkahelye, így szerintem ha dolgozni kell, akkor dolgozni kell, ezt meg kéne értenie és akkor azt a kevés időt, ami van, azt meg hasznosan kell eltölteni.:)

2013. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami más problémája van? Nekem is volt ilyen, dühös voltam a páromra, nem mondtam el , hogy mi a baj, de állandóan olyan dolgok miatt szapultam, amiről nem is tehetett. Kérdezd meg, beszélj vele!
2013. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyet már sajnos én is éreztem - úgy éreztem, hogy a párom tehetett volna valamit ezellen a hülye beosztás ellen (és így is volt), de nem tett. Nagyon nem bírom, amikor valaki a főnöke seggnyalása miatt vállal az erején felüli plusz munkát (éppen beteg is volt), ezért igen, haragudtam rá. Természetesen nem volt szép tőlem, mivel ő beteg volt és sokat dolgozott, de nem bírom elviselni, ha valaki magából csinál hülyét.
2013. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem elég fura, hogy azért haragszik, mert dolgoznod kell. ő mit csinál? ha semmit akkor gondolom unatkozik..
2013. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De jó nektek, te legalább hétvégén otthon leszel. Az enyém általában hétvégeken is dolgozik. :(

Párodnak meg kell értenie. Bújjatok össze esténként. Engem az mindig megvigasztal.

2013. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma meg holnap itthon lettem volna, de így mennem kell egész héten ami nagyon fárasztó tud lenni.
2013. dec. 2. 16:43
 8/13 A kérdező kommentje:
Van amikor hétvégén is dolgozom, sőt karácsonykor is fogok.
2013. dec. 2. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem lennél kicsit bosszús, ha a párod előreláthatólag otthon van a szabadnapotokon, aztán bejelenti, hogy dolgoznia kell?


Ilyenkor sok ember élből felhúzza magát, és arra gondol, hogy miért pont ők...

2013. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Kérdező, te nem lennél kicsit bosszús, ha a párod előreláthatólag otthon van a szabadnapotokon, aztán bejelenti, hogy dolgoznia kell?"


Bár nem a kérdező vagyok, de ilyenkor nem a páromra vagyok bosszús, max a főnökére. És sajnálom a párom, hogy ennyit dolgozik. Aki ilyenkor a párját bántja, az nem is szereti igazán. A munkából élünk, azért dolgozunk, hogy együtt többre vigyük. Együtt. És én sajnálom a párom, mert sokat dolgozik, nem pedig bántom érte.

2013. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!