Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem bánt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem bánt a párom azért mert én egész héten dolgozom?

Figyelt kérdés
Sajnos egész héten dolgoznom kell mert problémák vannak a munkahelyemen. Csak hétvégén leszek itthon. Ezért a párom nagyon dühös rám. Most komolyan az én hibám az egész? Semmit sem terveztünk, én sem örülök, hogy hat napon keresztül hajnal négykor kell kelnem. Mi lehet a párom baja?
2013. dec. 2. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem azt írtam, hogy a párjára kell ilyenkor dühösnek lennie, de sajnos valószínűleg rajta vezeti le ezeket az érzéseket. Úgy értettem, hogy ezen mindenki felhúzná magát, csak ő sajnos rajta is vezeti le.
2013. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10. Sajnos nekem nem fizetnek túlórát, így nem mondhatom azt, hogy "a pénzért dolgozom annyit".
2013. dec. 2. 17:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Hú, de leüvölteném a fejét :)

Nálunk is előfordul, hogy extra munkám van, esetleg neki, és bizony volt olyan, hogy hetekig nem esett egybe szabadnapunk. Meg olyan is, amikor egyáltalán nem is volt.

De emiatt nem szabad a másikat büntetni. El kell fogadni, hogy ez van és kész. Illetve a párom például idővel megelégelte, és azt mondta, mondjak fel, inkább feladja az elveit és eltart, amíg találok mást, de ezt már nem bírja ő se idegekkel. De ez megint más, mert itt nem mekem támadt, hanem felajánlott egy megoldást a problémára.

2013. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!