Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet szeretni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szeretni egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja jöttem össze egy férfival.33 éves,igazi férfi.És ez fogott meg benne,hogy férfias a külseje,ad magára,a gondolkodása is érett,ahogy bán másokkal. Teljesen levett a lábamról...én 22 vagyok,bulizás mellett sokat főzök,sütök.Háztartást vezetek.Épp ez fogta meg velem kapcsolatban,hogy más vagyok,mint a korombeliek.De első három hét után kezdődtek a rejtélyes telefonhívások,az elmulasztott találkák,a "ne haragudj,fáradt vagyok,nem bírok átmenni" kifogások és társai...múlt hónapban egy pénteki napon összezördültünk.azon a hétvégén nem is találkoztunk,sőt keresni se kerestünk egymást.És mint kiderült nála volt egy fiatal lányka,akivel mint kiderült a telefonhívások is zajlanak.Nagy bocsánatkérés és ígérgetés után megbocsájtottam.De valahogy elszállt a bizalmam.Ma például épp a boltból jöttem haza,mikor a virágbolt előtt beszélgetett egy lánnyal.Egyből végigfutott rajtam,hogy nyilván vele (is) megcsal,és biztos nem vagyok elég jó neki.Odamentem,és egy közös barátunknak a csaja volt az,csak összefutottak és beszéltek pár szót.Ebben biztos is vagyok,emrt én is jóban vagyok a lánnyal és a sráccal is.De ledöbbentem saját magamon,hogy egyből rosszra gondolok.És az is kiderült,hogy nekem vette a virágot.Ilyenkor teljesen elgyengülök.Mikor együtt vagyunk,akkor érezteti,hogy szeret,sőt mindig mondja,hogy neki tökéletes vagyok és nálam jobbat úgysem találna.De akkor nem értem,hogy miért csal...és azt sem értem,hogy miért vonz még mindig annyira...lassan az önbizalmam is semmisé válik,mert nem értem,sportos vagyok,fiatal,és a természetem mások által is dicsért,és mégis megcsal..Lenne két másik udvarlóm,akikről tudom,hogy nem csalnának meg,de nekem mégis ő kell. Volt vagy van valaki hasonló cipőben? Néha úgy elkeseredek...

Előre is köszönöm a válaszokat!

22/L


2013. dec. 2. 23:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Kis $zaros vagy, alapból hogylehetett összejönni 10évvel idősebbel??? Igazi halálra ítélt kapcsolat... Az nem fordult meg a fejedben, hogy csak fiatal sunát akar a farkára húzni? Vagy egyáltalán miért nincs vele egy korú nője???
2013. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%
Nem baj, a két pasit bízd csak ide!;) neked még van mit tanulni:)
2013. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha a csalás és a gyengédség váltakozik bizonyos időszakonként, ahogy mondod, levesz a lábadról, elgyengülsz, akkor minimum manipulatív, rosszabb esetben szociopata a srác. És te hagyod, hogy az érzelmeid irányítsanak. Kerülj ki az érzelmeid befolyása alól, és szabadon hozhatod meg a döntéseid.
2013. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Úgy lehetett összejönni vele,hogy tetszett,hogy érett.Már nem bulizik,nem főiskolás,ritkán iszik.Van egy kialakult élete.Valóban kis szaros vagyok pusztán a számok alapján,de diplomám van már,most csinálok egy másik sulit,önállóan vezetem a háztartásomat,kicsit különbözök a többi 22 éves lánytól.
2013. dec. 2. 23:26
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Mindemellett naiv és buta vagy.
2013. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
És? Attól még ugyanúgy beleestél a manipulatív csapdájába, szóval lehet, hogy önállóbb vagy, mint más 22 éves, de érzelmileg ugyanott vagy. Látszik abból, ahogy írsz. Hagyd a francba. Vannak más 33 évesek, akik ugyanilyen nyugodtak mint a te pasid, és még hűségesek is!
2013. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Azért érzed azt, hogy szeret, amikor épp együtt vagytok, mert pontosan tudja, hogy hogyan kell elcsavarni egy naiv kiscsaj fejét.

A másik lányt is ugyan így hülyíti, ebben biztos lehetsz.

2 dolgot tehetsz:

1. Hagyod a fenébe és keresel mást.

2. Elfogadod, hogy nem te leszel az egyetlen, akit szédít és megosztozol rajta más lányokkal is. Mert abbahagyni nem fogja.

2013. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos én sokszor azt láttam ha egy nő megbocsátja a félrelépést, hazugságokat, elgyengül, akkor a másik fél ezt ki is használja. Nyilván, hiszen ha már egyszer félrelépett, ráadásul már az első néhány hónapban akkor alapból nem lehet egy megbízható pasi. A nagy kérdés az, hogy neked megfelel-e egy ilyen kapcsolat. Kicsit fiatal vagy még ahhoz, hogy leragadj egy olyan ember mellett aki így viszonyul hozzád.
2013. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha diplomád van,jól nézel ki,sokan dícsérnek stb,akkor lennie kell egy kis eszednek,hogy tudod mi ez az egész..Igaza van az egyik válaszadónak,hogy vajon miért nincs vele egykorú nője?Csak azért kellesz neki,hogy dicskedni tudjon,hogy van egy 22 éves ribije (már bocs,ne vedd szószerint..)Én is 22 vagyok,de szerintem 33 évesen már lennie kéne 1-2 gyereknek és nem huszonéves csajjal/csajokkal jópofizni,ígérgeti nekik fűt fát,amit a gyanútlan(?) áldozat (te) elhisz a magyarázkodások után..
2013. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

#9, érdekes, amikor összejörrünk a párommal, én is 33 voltam, mint a kérdésben szereplő férfi... a párom meg 17. Együtt vagyunk 16+ éve... erről meg ennyit...

Mert gát lehet előítéletesnek lenni, de a valóság az, hogy a 20 meg a 30 évesek, a férfiak meg a nők között is van megbízható is meg megbízhatatlan is, mást kihasználni akaró is, meg tisztességes is...

2013. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!