Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet két férfit...

Szerintetek lehet két férfit szeretni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Persze, két nőt is... sőt egy nőt meg egy férfit is... a bibi csak ott van, hogy ez nem szerelem, hanem annak jele, hogy nem tudja eldönteni az illető mit is akar.
2013. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

3-at is.


(Férjem, édesapám, öcsém)



Szerelemmel? Nem

2013. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen.Szerelemmel gondoltam. Elég rossz helyzetbe keveredtem. Volt egy 12 éves kapcsolatom aminek vége szakadt. Ő elment külföldre 2 évvel ezelött. Nekem új kapcsolatom lett ez idő alatt és jól megvoltunk míg a régi párom meg nem jelent. És elkezdődött egy 3 mas játék. Hol egyikkel voltam hol másikkal. Érzem mindkettöt szeretem és iszonyatos őrlődésen megyek keresztül. Azon gondolkodom mi lenne a helyes hogy döntsek mert ez így nem jo
2013. szept. 15. 11:49
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Mi lenne a helyes????! Ezen komolyan gondolkodnod kell?! Szakítani lenne helyes, utána pedig azzal fekszel le, akivel csak akarsz... de ez így pofátlanság.
2013. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért szakítottatok, mert kiment külföldre? Amúgy minden rendben volt? Ha igen, miért nem mentél vele? Most végleg hazajött, vagy csak látogatóba? A férfiak tudnak egymásról?
2013. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem ha szerelmes az ember más nem létezik számára, nem tud más iránt úgy érezni.
2013. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hátha ti akik reagáltok arra amit írok amit érzek egy kis segítséget tudtok adni mégha lélekben is és gondolkodásban. A volt párommal 12 évig voltunk együtt. Nem éltem vele soha de mérhetetlenül szerettem imádtam. Ő nős volt és 12 évig vártam rá hűségesen míg ő építgette az életét a családjának. "4 éves voltam és most 36 multam. Sok sok szép évem azzal telt el hogy vártam mikor lesz az enyém. Aztán gondolt egyet és kiment külföldre dolgozni. Akkor azt mondta majd lesz vhogy ha akarok várok ha akarok nem ő már nem mond semmit. Én akkor lezártam ezt a kapcsolatot magamban. Új életet kezdtem.egy szelíd jó embert ismertem meg igaz elvált van 2 gyereke de ez mellékes. Együtt éltem élek vele viszont 2 honappal ezelött hazaérkezett külföldről a volt párom és amikor megtudta van valakim rögtön elköltözött a feleségétöl és rájött én vagyok a mindene engem akar. Na innentöl kavarodtak meg a dolgok nem tudom mit tegyek
2013. szept. 15. 12:09
 8/23 A kérdező kommentje:
24 éves voltam most 36
2013. szept. 15. 12:10
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek fényében azt javaslom, hogy az exet, akinek 12 évig voltál a szeretője, és csak hitegetett, kihasznált, felejtsd el, de nagyon gyorsan, és becsüld meg a jelenlegi párodat, aki felvállalja vele a kapcsolatát és akinek fontos vagy!
2013. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha van eszed,akkor a mostani pároddal maradsz, aki kint él az csak játszott veled 12 éven keresztül. Most tudja, hogy van valakid, akkor egybõl lépett, ki tudja, ha hozzámész, akkor nem gondol-e egyet, hogy visszamegy a családjához.Végig kihasznált,amennyire csak lehetett, és a fiatalságodat is áldoztad miatta!

Fellángolt benned a mult, de akivel élsz, az a biztos,aki most van neked! En igy döntenék!

2013. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!