Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két férfit szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, szeretem. Viszont megőrülök egy másikért.. Kérlek ne ítéljetek el, rossz ez az érzés amúgy is. Nem csaltam meg a párom, de közel vagyok hozzá, hogy megtegyem. Egyszerűen nem tudom kitörölni a fejemből a másikat.
2013. nov. 16. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyere el hozzám egy kezelésre kisanyám.

Egy életre helyreteszlek!


Dr. Csernus

2013. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostanival. Legyél vele őszinte és szakíts. Szerintem a mostaniba nem is vagy szerelmes, ha ezt érzed.
2013. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Találkoztál egy jóképűbbel, és így kiszerettél a pasidból. Jobb, ha dobod, már úgyse fog kelleni, mert nőből vagy.
2013. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
erre azt szokták mondani hogy azt válaszd amelyikkel megcsalnád, mert ha megcsalnád akkor már nem szereted igazán az előzőt..
2013. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. nek:

Számítottam a tiédhez hasonló hozzászólásokra, de azért 'köszi'

3. nak:

Nem jóképűbb, de sokkal kedvesebb, megértőbb

2013. nov. 16. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az hogy kedvesebb és megértőbb lehet azért van mert még nem vagytok párkapcsolatban... szerintem a mostani párod is ilyen lehetett az elején... ne feledd, az emberek nem mutatják ki rögtön hogy valójában milyenek...
2013. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van kedves utolsó. De mégis jó érezni azt hogy valaki másnak is tetszem és ezt a tudtomra is adja. A mostani párom is igen nagyon kedves volt az elején, most is az de azért tudod ott van az a 'megszokás' mert már együtt vagyunk 6 éve..
2013. nov. 16. 12:33
 8/10 A kérdező kommentje:
És az az igazság, hogy elhanyagol, fontosabb neki a számítógép, az autója a motorja stb stb és lehet hogy ezért tetszik a másik férfi viselkedése, mert törődik velem és érdekli, hogy mi bánt vagy mi van velem.
2013. nov. 16. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetben...

Nagyon nehéz helyzet és nehéz döntés előtt állsz. Én például sajnos, akkor meg is csaltam az akkori párom a másik sráccal. De utána el is mondtam neki és akármilyen hihetetlen békével váltunk szét (kiderült, hogy ő is megcsalt egyszer), de ez nem jellemző, szóval inkább, még ha nagyon nehéz is, szakíts a mostani pároddal. Nem biztos, hogy a másik lesz az "igazi", de az idő mindent megold. Nekem akkor búfelejtőnek nagyon jót tett az a kapcsolat, viszont kiderült, hogy nem illünk össze hosszú távon, hiába adta meg amikre jobban szükségem volt. Nem lehet ezt előre látni, de ha ennyire ellaposodott a kapcsolatod, akkor idővel lépni kell. Hiszen egy életet boldogtalanságban leélni elég nehéz

2013. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet egyszerre kettőt szeretni. Ezek szerint poliamor vagy. Van ilyen Facebook csoport és közösség. Komoly és etikus kapcsolat is lehet akár mindkét féllel. Ha ők is akarják.
2017. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!