Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ütöttétek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ütöttétek már meg barátnőtöket? Miért? Lányok! Ti szakítanátok, ha megütne a párotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nagyon elfajul a dolog (de csakis szélsőséges esetben), szavakkal sokkal nagyobbat tudok ütni, mint fizikálisan.
2013. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Párkapcsolaton Se a pasi ne verje a nőt, se fordítva.



Ha ezt nem nézzük:

tök más téma, de azért leírom: h önvédelem, az más kérdés.

Tudom, nem hangzik vmi kedvesen.


férfinek is am joga lenne védekezni (és ennek nem muszáj verekedésnek lennie)



Sajnálom az oanokat, akik veréssel kommunikálnak.

Nem emberek.



RX

2013. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem ütött meg, csak egyszer kaptam egy pofont, mert ő is kapott... De soha nem bántana, azóta is együtt vagyok vele és nem történt ezen kívül semmi ilyesmi. Nem szakítottunk, már 3,5 éve együtt vagyunk.
2013. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bocs rosszul írtam, 4 éve nem 3,5 xD
2013. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!