Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez bizonyítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bizonyítsa hogy szeret?

Figyelt kérdés

bnőmmel friss kapcsolatom van..3 hónap..

és kételkedtem benne hogy szeret..

és valahogy feljött az hogy bizonyítsa be..én meg mondtam neki,hogy sz**jon le..ha szeret..és nyelje is le..

és megtette mind kettőt.!

Én szeretem őt...!

Légyszives értelmes választ.!

köszi.:)


2013. dec. 3. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát..."

Én nem a lány odaadását és szerelmét kérdőjeleztem meg, hanem a kérdezőét. Aki ilyet mondd a barátnőjének, az szereti? Dehogy is, baromi messze van tőle.

2013. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:

jahh és kedves kérdező: *bizonyítja

bár a helyesírás a legkisebb probléma nálad, de hát istenem, sose lehet tudni....

2013. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

xD

én egy barom vagyok..:S

És 9# köszönöm a választ...ment a pacsi..!

2013. dec. 4. 16:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Önkritikád legalább van, ez jó lesz kezdésnek.
2013. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Költőnő? ***** válasza:
olvasd el a 9-es hsz-t...
2013. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!